1 Şahıs Yaşamını Yitirmiş 12 Şahıs Yaralanmıştı: Beşiktaş’taki Otobüs Dehşetinin Görüntüleri Ortaya Çıktı

Beşiktaş’ta 1 kişinin ölümü 12 kişinin yaralanmasına yol açan otobüs dehşetinin güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde halk otobüsünün süratli olduğu ve şoförün oldukça geç frene basmış olduğu görülüyor.

Beşiktaş’taki dehşetin kamera görüntüleri ortaya çıktı

Görüntülerde, şoförün oldukça geç frene basmış olduğu görülüyor

Beşiktaş’ta, Hususi Halk Otobüsü durağa dalarak 1 kişinin ölümü 12 kişinin yaralanmasına niçin olmuştu

Beşiktaş Caddesi’nde önceki gün saat 16.30 sıralarında meydana gelen vakada, Şirintepe-Kabataş hattında ring seferi meydana getiren 27E numaralı hususi halk otobüsünün şoförü Necdet Karakuş duraktakilere çarpmış, araçtan indikten sonrasında da bir kişiyi kolundan bıçaklamıştı. Hastaneye kaldırılan 13 yaralıdan Yalçın Tahir Billur, bütün müdahalelere karşın yaşamını kaybetmişti. Vakadan sonrasında Beşiktaş İskelesinden denize atlayan Karakuş polis tarafınca gözaltına alınmıştı.

Vaka sonrasında gözaltına alınan ve adliyeye sevk edilen Necdet K. tutuklanmıştı

Bigün ilkin uyuşturucu kullanmış

Şüpheli Necdet Karakuş, ifadesinde kendisinin bazı kişiler tarafınca tehdit ve takip edildiğini, otobüsü durağa doğru sürdüğünü söylemişti.

Şüpheli Karakuş’un sorgu hâkimliğinde de vakadan bir gece ilkin uyuşturucu kullandığını, frene basıp basmadığını tam olarak hatırlayamadığını, otobüsün kameralarını da kendisinin bozduğunu aktarmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *