100 KERE BOŞANIRDIM | Ece Gürsel Ablası Burçe Gürsel’in İlişkisi Aleyhinde Ne Dedi?Manken Ece Gürsel, Nişantaşı’nda MedyaCini.net kameralarına yakalandı. Gürsel, ablası Burçe Gürsel’in oldukça konuşulan ilişkisinden kendi hususi hayatına dair oldukça hususi açıklamalar yapmış oldu.

Koronavirüs döneminde sahne çalışmalarına ara veren Ece Gürsel, Ayla Çelik ve Hakkı Yalçın’la beraber yaptıkları yepyeni şarkısını dijital platformlarda yayınladı. Vur Kalbimden isminde şarkısıyla müzik sektöründe kendisine yer edinmeye çalışan Gürsel, şarkının Youtube üstündeki izlenmelerinden memnun bulunduğunu deklare etti.

Ece Gürsel’e, ablası Burçe Gürsel’in evli sevgilisi Rıfat Sarıcaoğlu’ndan iki çocuk yapması ve bunu ‘Ayrı değiliz, ilişkimiz 8 senedir bu şekilde sürüyor’ şeklindeki izahı da soruldu. Toplumsal medyadan lüzumlu açıklamayı yaptığını, üstüne söyleyecek başka sözü olmadığını söyleyen Gürsel, “Ablam ve karşısındaki insan yaşını başını almış karışılacak yaşı geçmiş insanlar ben dahil herkese bu konuda saygı duymak düşer” şeklinde konuştu.

Ece Gürsel, aşk hayatına dair şimdiye kadar yaşamını bir arada yaşamak isteyeceği biri karşısına çıkmadığı için evlenmediğini deklare etti. Gürsel, evlilik müessesine oldukça saygı duyduğunu sadece işi ve kişisel özellikleri açısından kendisini taşıyabilecek biriyle karşılaşmadığından evlenmediğine vurgu yapmış oldu. Gürsel, “Benim de şimdiye kadar sevdiğim insanlar oldu ancak evlenseydim yüz kere evlenir yüz kere boşanırdım. Hayatımın sonuna kadar birlikte yaşayacağıma inandığım, boşanmayacağımı bildiğim birisi karşıma çıkmadı ben de evlenmedim” dedi.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#EceGürsel #BurçeGürsel #Magazin

source
#KERE #BOŞANIRDIM #Ece #Gürsel #Ablası #Burçe #Gürselin #İlişkisi #Aleyhinde #Dedi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *