17 günlük karantina sürecinde karavan tadı

Karavanda kalan Serkan Eyisüzer ,”Bilhassa pandemi dönemlerinde günlük yaşamın sıkıcılığından kurtulup, evde dört duvar içinde kalmaktansa burada karavanımızda olmayı tercih ediyoruz. Ben bir Spor eğitmeni olarak kendi antremanlarımı da burada açık havad,a karavanımdan oldukca uzaklaşmadan pandemi kurallarına dikkat ederek yapıyorum.Açık havada oldukca daha rahat ediyoruz. İki kedim var onlar da benimle. Beraber mutlu bir halde yaşayabiliyoruz” dedi.

“PANDEMİDE KARAVANDA YAŞAMAK BÜYÜK BİR KEYİF OLDU”

4 senedir karavanda yaşayan Mehmet Akif Tataroğlu da “Pandemide karavanda yaşamak büyük bir keyif oldu.Bu süre fevkalede güzel geçecektir” diye konuştu.

“PANDEMİDEN ÖNCE 5-10 KARAVAN VARDI ŞİMDİ 80-90 KARAVAN VAR”

Eşiyle beraber karavanda yaşayan Ufuk Öztürk, “Normalde burada 5-10 karavan vardı. Pandemiden sonra 80-90 karavan hafta sonları bile buraya geliyor, vakitlerini burada geçiriyorlar. Bu dönemde çok insan geldi” şeklinde konuştu.

“KUTU OYUNLARIMIZ VAR, TELEVIZYON VE PROJEKSIYON DA VAR”

Ailesi ile tam kapanma için karavan parkına gelen Namık Kemal Bora Gönüllüeroğlu, “Daha rahat geçer, açık hava da olmanın vermiş olduğu nimetler var. Uzun süreli bu dönemi karavanda geçirmeyi tercih ettik ailece. Karavanda kutu oyunlarımız var, gerekirse TV var, projektörden film de seyrediyoruz” dedi. Ailenin 12 yaşındaki kızları Tabiat Su ise, “Evde olduğumdan daha eğlenceli, kitap okuyoruz. Evdeyken de yapıyorduk ama dışarıda vakit geçiremiyorduk o yüzden sıkıcı geçiyordu” diye konuştu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *