90’ların unutulmaz şarkıcısı Asya’dan fena haber! ‘Tanrı sizi ıslah etsin’

Ortalama 1 haftadır Covid-19 tedavisi gördüğünü söyleyen Asya’nın şiddetli öksürük sebebiyle nefes almakta güçlük çekmiş olduğu görüldü.

“Nefes almakta zorlanıyorum”

Meşhur müzisyen Asya, Instagram‘dan şu açıklamayı yapmış oldu:

“COVİD-19 Kızım Aslı’nın pozitif çıkmasıyla beraber tedavisini evde ben takip ettim. 12 gün sonunda iyileşti oldukça şükür. Bir haftadır ben de pozitifim. En zor olanı şiddetli öksürük sebebiyle gerçek anlamda nefes alamamak.

Tanrı sizi ıslah etsin

Hastane odasındayım doğal olarak ki refakatçi söz mevzusu değil.. Bu videoyu, hala covide inanmayan, covid yüzünden sevdiklerini kaybedenlere ve gecesi gündüzü olmayan, hem kendi, hem de ailelerini riske atarak mesleklerini özveriyle hayata geçirmeye devam eden sağlıkçılara saygı duymayan şuursuzlar için paylaşıyorum. Tanrı sizi ıslah etsin.”

Müzisyen Asya kimdir?

Asya (müzisyen), 24 Şubat 1965 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Esas adı Tülay Keçialan‘dır. Annesinin adı Şencan Keçialan, babasının adı Ahmet Keçialan’dır.

Asya, ortaokul yıllarında Eskişehir Halk Eğitim Merkezi‘nde müzik eğitimi aldı. Türk Pop Müziği’nde Vurulmuşum Sana, Beni Aldattın, Olmadı Yar şeklinde unutulmaz şarkılara imza attı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *