Acun Ilıcalı, bu laflara oldukca kızacak! Mert Öcal’dan şok eden Survivor itirafı!

Survivor All Yıldız 2022 yarışmacıları belli oldu. Hem Gönüllüler hem de Ünlüler takımında iddialı adları açıklayan Acun Ilıcalı, Ocak ayında yarışmanın startını verecek.

Yarışmacılar açıklanmalarının peşinden bütün enerjilerini hazırlığa verdi. Katılmış olduğu dönemde hem iddiası hem de yarışmalardaki başarısıyla dikkat çeken Mert Öcal da yarışma için hazırlıklara başladı.

Mynet’e hususi açıklamalar meydana getiren Mert Öcal, “Survivor’a yeniden gidecek olmak neler hissettiriyor?” sorusuna çarpıcı bir cevap verdi:

“Çok heyecan verici çok heyecanlandırıyor. Sebebi de daha önce hikâyemin yarıda kalmış olması. Bu sefer daha iddialı bir şekilde gideceğim yeni bir ekiple Survivor’un şu ana kadar ki en iyi yarışmacılarıyla orada yarışıyor olmak da tabii ki beni daha çok heyecanlandırıyor.”

Şaşırtan itiraf

Mert Öcal iddiasını dile getirirken bir itirafta bulunmayı da dikkatsizlik etmedi. Survivor Mert katılmış olduğu dönemle ilgili “Yarışlara çok asılmıyordum bu sene yarışlara çok asılacağım. En önemli şey bu sene parkur olacak” itirafında bulunmuş oldu.

Survivor Mert Öcal, “Daha önce yaptığınız ama bu sene yapmam dediğiniz bir şey var mı?” sorusuna ise şu şekilde yanıt verdi:

“Çok daha sakin olurum, agresif durmak, sinirli durmak ekrana çok sert yansıyor. O da seyirciyi yorabiliyor. Daha sakin, daha mutlu bir tablo çizebilirim.”

Yapmış olduğu paylaşımlarla büyük beğeni toplayan Mert Öcal, rakiplerine ileti da verdi.

Survivor Mert, “Herkes şampiyonluk için iddialı, herkes şampiyon olmak istiyor ama en önemlisi bizi ailelerimiz izliyor sevenlerimiz izliyor evet yarışalım ama bunu etik bir çerçevede yapalım. En önemlisi benim için bu. Güzel bir sezon geçirmesi dileğiyle herkesin” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı, Survivor All Yıldız 2022 kadrolarını geçtiğimiz günlerde açıklamıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *