Acun Ilıcalı deklare etti! İşte O Ses Türkiye jürileri…

Azca Ilkin Konuştum‘ programının bu haftaki konuğu olan Acun Ilıcalı, ‘O Ses Türkiye’nin yepyeni sürem jüri ekibine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Candaş Tolga Işık’ın, “O Ses Türkiye‘nin yeni jüri üyeleri beli oldu mu? sorusuna Ilıcalı, “Bir şeyi yaparken devamlı karşılıklı konuşuyoruz fakat büyük olasılıkla belli olacak. Fakat birkaç gün daha bana müsaade et. Şundan dolayı başka birileri istemeyebilir” dedi.

“Hadise’nin yerini doldurmak kolay değil”

2011 yılından bu yana ‘O Ses Türkiye‘de jüri üyeliği meydana getiren müzisyen Hadise’nin, 2021-2022 sezonunda yarışmada jüri üyeliği yapmış olup yapmayacağı merak ediliyordu.

Hadise‘nin yepyeni sezonda ‘O Ses Türkiye’ jürisinde yer almayacağını açıklayan Ilıcalı “Biliyorsunuz ki biz ‘O Ses Türkiye’yi ikiye ayırdık. Bir de ‘O Ses Rap’ var. Hadise’de orada. Hem Hadise çok başarılı oldu hem de program çok başarılı oldu. Şimdi Hadise’yi O Ses Rap’te düşünüyoruz. Bir taraftan O Ses Türkiye için Hadise’nin yerine yeni birini düşünüyoruz. Hadise’nin yerini doldurmak kolay değil. Onun yerine birisini düşünüyoruz. Biraz kafa yormak gerekti, ama son aşamaya geldik” şeklinde yanıt verdi.

Acun Ilıcalı, her sabah TV8’de gösterilen ‘Müge ile Gülşen’le 2. Sayfa’ programına katılarak mühim açıklamalarda bulunmuş oldu.

Ilıcalı, O Ses Türkiye‘deki jüri bilmecesinin sona ereceğini söylemiş oldu ve “O Ses eğlenceli olmak zorunda. Ebru Gündeş ile anlaştık. Çok mutluyuz. Jüride Beyaz olacak diye düşünüyoruz. Oğuzhan Koç ailemizden biri onunla konuşuyoruz, yakıştırıyorum O Ses Türkiye’ye” dedi.

Survivor 2021‘ finali sonrası ‘MasterChef Türkiye 2021‘ ile ekranlarda olan Meşhur yapımcının, kısa süre içinde ‘O Ses Türkiye‘ye de start vermesi umut ediliyor.

Son olarak Magazin gündemine gelen “Acun Ilıcalı, ‘O Ses Türkiye’ yarışması jüri üyeliği için Haluk Levent’le görüşüyor” iddiası aleyhinde Meşhur müzisyen izahat yapmış oldu.

“Sadece arakadaşız yemin ederim”

Twitter hesabından söz mevzusu haber linkini paylaşan 52 yaşındaki sanatçı, gülücük emojisiyle beraber, “Sadece arkadaşız yemin ederim” şeklinde esprili bir cevap verdi.

‘O Ses Türkiye’ jürileri

Sevilen yarışmada daha ilkin; Mustafa Sandal, Yıldız Tilbe, Gökhan Özoğuz, Sibel Can, Hülya Avşar, MFÖ’den Mazhar Alanson ve Özkan Uğur da vazife yapmıştı.

Son transferi Zuhal Topal

Senelerdir FOX ekranlarında “Zuhal Topal’la Sofrada” adlı programı sunan Zuhal Topal, yepyeni sürem için bir kanalla anlaşamamıştı. Meşhur sunucunun, tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı ile el sıkıştığı ortaya çıkmıştı.

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *