Acun Ilıcalı ilk kez deklare etti! Ebru Gündeş’i Hadise’ye mi tercih etti?

Acun Ilıcalı, blutv‘de gösterilen ve sunuculuğunu Cansu Canan Özgen‘in üstlendiği  ‘40’ programına konuk oldu.

“Estetik yaptırmadım”

İşte Meşhur televizyoncunun açıklamaları:

“Asla güzel duyu yaptırmadım fakat, güzel duyu yaptıranlara da karşı bir tarafım yok. Tadında estetiği başarı göstermiş buluyorum, bundan dolayı fizyolojik bazı zorluklara dönüşen durumlar oluyor insanlarda… Orayı da yaptırsam, burayı da yaptırsam 3’er yaş 5’er yaş geriye gideceğim zannediyorlar, ben onun öyleki düşündüğünü düşünmüyorum. ABD’da Miami’de estetiksiz hanım yok. Ancak güzel duyu insanoğlunun hayatında olmalı, fakat tadında olmalı diye düşünüyorum.

Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim

Ebru Gündeş’i Hadise’ye tercih etmedim. Bir kere Hadise, O Ses Rap’te var, gözden kaçıp da mevzuyu başka yere taşımak isteyen gözler olabilir… O Ses Rap projemiz var, Hadise orada yer alacak, aynı adı 2 yerde kullanma şansımız yok. Dikkat ederseniz biz O Ses Rap’e geçen yıl başladık ve geçen yıl de jüri üyemiz Hadise’ydi. Hadise’yi biz rapçi olmamasına karşın O Ses Rap’e koyduk ki, bu şu demek oluyor, rapçi olmamasına karşın Hadise’yi rap’e koyuyorsak bizim Hadise’ye olan güvenimizi gösteriyor ve aramızdaki birlikteliğin ne kadar kuvvetli bulunduğunu gösteriyor.

Diğer tarafta da O Ses Türkiye’de jüri değiştirmemiz lazım, her yıl değiştirdik jüriyi, nerdeyse değişmeyen senemiz olmadı diyebilirim. Aynı jüriyle 2 yıl oldukca ender devam ediyoruz, Hadise’yi buraya koyduk, Ebru’yla bu yıl birlikte olmak istedik, teklif ettik, kabullendi, Ebru da bu tarafta kaldı. Birisi Rap’te, birisi de baktığın süre düzgüsel O Ses’te.”

HaberHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *