Acun Ilıcalı, Reynmen’i Instagram’dan sildi! Bardağı taşıran son damla…

TV 8‘in patronu ve gösterim hayatına yepyeni başlamış olan Exxen‘in kurucusu Acun Ilıcalı ile toplumsal medya fenomeni Reynmen‘in aralarının açıldığı konuşuluyor.

Özgürlük Kelebek yazarı Orkun Ün’ün bugünkü yazısında dile getirmiş olduğu bilgiye nazaran, Ilıcalı ve Reynmen birbirlerini artık instagram’da da takip etmiyor.

Yazısında  “Acun Ilıcalı ve Reynmen artık Instagram’dan takipleşmiyor” diyen Ün, “Takipten ilk çıkan kim oldu bilmiyorum ama o işi de Reynmen’in yaptığını ve Ilıcalı’nın ‘ohhhh be’ dediğini tahmin edebiliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ün’ün bugünkü yazısının ilgili kısmı şöyleki:

“Acun Ilıcalı, Reynmen’e her fırsatta destek olmuş hatta son olarak kendi dijital platformunda ona bir program teklif etmişti.

Sonrasında işler değişti ve o proje iptal oldu. Daha ilkin Dominik’e gidip Acun Ilıcalı ile paylaşımlar icra eden Reynmen aniden “bu halk neden Survivor izler” şeklinde bir izahat yapmış oldu.

Bu izahat bardağı taşıran son damla oldu.

Acun Ilıcalı ve Reynmen artık Instagram’dan takipleşmiyor.

Takipten ilk çıkan kim oldu bilmiyorum fakat o işi de Reynmen’in yaptığını ve Ilıcalı’nın ‘ohhhh be’ söylediğini tahmin edebiliyorum.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *