Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı itirafıyla vaka yarattı! ‘İlişkisi…’

Seneler devam eden birlikteliklerini evlilikle taçlandıran sadece bir yıl sonunda boşanan Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı gündemden düşmüyor.

Boşandıktan sonrasında Subaşı’nın almış olduğu üstün dereceli nafaka tutarı dilden dile dolaşırken, sonrasında Şeyma’nın hususi yaşamı ve yapmış olduğu açıklamalar da sık sık manşetlere taşındı.

Son olarak Mısırlı sevgilisinden hamile bulunduğunu açıklayan Subaşı, bigün sonrasında düşük yaptığını söyleyip sevgilisiyle yollarını ayırdığını duyurmuştu. Hatta ayrılık sonrası Acun Ilıcalı‘nın Şeyma Subaşı için İbiza‘dan ev satın almış olduğu bile öne sürülmüştü.

“İhtiyacı olduğu her zaman desteklerim”

Ilıcalı, bütün bu dedikoduları Özgürlük’ten Orkun Ün’e verdiği röportajda yanıtladı. Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı‘yla dedikleri şu şekilde:

“Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda “Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı” diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu daima desteklerim.

İlişkisi başladı ve nafaka almayı bıraktı

Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına karşın nafaka almayı bıraktı. Kısaca ilişkisi başladı ve bana “Şu an paraya ihtiyacım yok” dedi. Aslına bakarsanız onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı asla olmamıştır.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *