Acun Ilıcalı sordu, Survivor ada konseyi karıştı!

Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler bütün hızıyla devam ediyor. Ekrana gelen son bölümde iki ekip dokunulmazlık yarışması için karşı karşıya geldi.

Gönüllüler uzun süre sonrasında dokunulmazlık oyununu yitirdi. Gönüllüler ekibi ada konseyine gelmiş olarak bir isim çıkarmak mecburiyetinde bırakıldı.

Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler ekibi gecenin sonunda eleme adaylarını belirledi.

Gerilmiş anların yaşandığı konseyde Acun Ilıcalı yarışmacıların haftalık görüşlerini aldı. Aleyna Çakır ve Reşat içinde yaşanmış olan gerilim konseye damga vuran anlardan biriydi.

Konsey konuşmasından sonrasında yarışmacılar eleme talibi çıkardı. Meydana getirilen oylamada 5 Hanzade, 5 Öykü’ye oy çıktı.

Survivor‘da eleme potasına Hanzade ve Öykü girmiş oldu. Yaşanmış olan eşit dağılım ise ‘Gönüllüler takımında iki grup mu var?’ sorusunu akıllara getirdi.

Öte taraftan konseye damga vuran anlardan biri ise Davet’nın Dora aleyhinde söyledikleriydi. ‘Rahatsızlığımı dile getirmek isterim’ diyerek söze başlamış olan Davet, Dora’nın söylediklerini aktardı.

Davet, yapmış olduğu açıklamada “Bu takımdaki bir samimiyetsizi buldum. Onu burada söylemek istiyorum, bu kişi Dora kardeşimiz. Bu kardeşimiz şöyle davranıyor, benimle oyuna giderken devamlı bana diyor ki ‘seni yazıyorlar’ benden dedikodu almaya çalışıyor. Sonra hemen başlıyor; ‘Bizim takımdaki kızlar felaket. Geçen konsey söyleyecektim, söyleyemedim.” ifadelerini kullandı.

Dora ise bu sözler sonrası, “Ben kızlarımız arasında kötü şeyler var bize de yansıyor birkaç kişinin adadan gitmesi gerekebilir dedim. Bizim tartışma kızlar arasında oluyor. Kavga var sürekli dedim.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Ekip arkadaşları ise Dora’ya burada olan bir şeyi oraya taşıman doğru değil diyerek sitem etti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *