Acun Ilıcalı, Survivor’a iyi mi gelecek? O Ses Türkiye Yılbaşı Hususi programında deklare etti!

Jüri üyelerinin bütün ısrarlarına karşın ser verip sır vermeyen Acun Ilıcalı, bu kez değişik bir sahnede Survivor’a gelceğini duyurdu. Peki Acun Ilıcalı bu yıl Survivor’a iyi mi gelecek? Hangi araçlarla gelecek…

Acun Ilıcalı, Survivor’a iyi mi gelecek?

O Ses Türkiye’nin yılbaşı hususi programında konuşan TV8’in sahibi Acun Ilıcalı, bu yıl Survivor’a oldukça değişik bir sahne ile gireceğini söylemiş oldu. Her yıl ilgi çeken araçlarla Survivor’a gelmiş olarak yarışmayı süregelen Ilıcalı, O Ses Türkiye sahnesinde yapmış olduğu açıklamasında bu yıl değişik bir format ile Survivor’a geleceğini bildirdi.

Ser verip sır vermeyen Ilıcalı, “15 Ocak’ı bekleyin” dedi.

Uzun senelerdir ekranlarda olan Survivor‘ın yepyeni sezonu, yarışmanın müdavimleri tarafınca büyük bir heyecanla umut ediliyor. Bu yıl All Yıldız formatıyla seyirci karşısına çıkacak olan Survivor 2022‘de, önceki sezonlarda ter döken ve yarıştıkları döneme damga vuran birbirinden iddialı yarışmacılar yer alacak.

MasterChef Türkiye 2021 yarışmasının final yapmasının arkasından TV8 ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Survivor 2022 All Yıldız kadrosunda yer alacak adlar, geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı tarafınca açıklanmıştı.

Acun Ilıcalı‘nın açıklamasının arkasından yarışmanın sıkı takip edenleri, Survivor 2022‘nin başlamış olacağı tarihe odaklanmıştı.

Survivor All Yıldız 15 Ocak’ta başlıyor

Büyük bir merakla beklenen Survivor All Yıldız‘ın ilk fragmanı, bugün seyircilerle buluştu. Acun Ilıcalı, toplumsal medya hesabından Survivor All Yıldız fragmanını takipçileriyle paylaştı. Gösterilen fragmana nazaran; Survivor All Yıldız yarışması, 15 Ocak 2022 tarihinde ekran macerasına başlamış olacak.

Survivor All Yıldız 2022 Gönüllüler ekibi

Survivor All Yıldız 2022 gönüllüler kadrosunda yer edinen adlar şu şekilde:

Gökhan Keser

Ogeday Girişken

Anıl Berk Kalımlı

Hikmet Tuğsuz

Ardahan Uzkanbaş

Berkan Karabulut

Yasin Obuz

Gizem Kerimoğlu

Berna Keklikler

Sude Burcu

Seda Aydemir

Evrim Keklik

Nisa Bölükbaşı

Survivor All Yıldız 2022 Ünlüler ekibi

Survivor All Yıldız 2022 ünlüler kadrosunda yer edinen adlar şu şekilde:

Adem Kılıçcı

Çağan Atakan Arslan

Furkan Kızılay

Mert Öcal

Sercan Yıldırım

Sulh Murat Yağcı

Batuhan Karacakaya

Aycan Yanaç

Elif Gören

Merve Aydın

Nagihan Karadere

Gökyüzü Aydemir

Birsen BekgözHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *