‘Ada Masalı’ndan ilk teaser gösterildi

Hikayesiyle izleyenlerin kalbini ısıtacak, Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un bir araya gelmiş olduğu Ay Yapım imzalı yepyeni yaz dizisi ‘Ada Masalı’nın hazırlıkları bütün hızıyla devam ediyor. Sımsıcak öyküsünü ve duygusal atmosferini yaz ekranlarına taşıyacak olan diziden ilk teaser gösterildi.

Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un başrollerini paylaşmış olduğu, Ali Alim yönetmenliğindeki Ay Yapım’ın merakla beklenen yepyeni dizisi ‘Ada Masalı’, Yıldız TV ekranlarında duygusal rüzgarlar estirmek için hazırlanıyor. Birbirine zıt iki karakterin içinde doğacak aşkı mevzu alan ‘Ada Masalı’nın ilk teaser’ı seyirciyle buluştu.

Gösterilen teaser’da ilk kez bir projede bir araya gelen Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un uyumu dikkat çekti.

Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yanı sıra İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener’in yer almış olduğu dizinin senaristliği, Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’nun imzasını taşıyor.

İzleyenlerin ayaklarını yerden kesecek duygusal hikayesiyle ‘Ada Masalı’ oldukca yakında Yıldız TV ekranlarında!Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *