Adele ile Simon Konecki resmen boşandı

2016’da dünyaevine giren Adele ve Simon Konecki, 2019 senesinde yollarını ayırma sonucu almıştı. İkilinin ayrılma davası sonuçlandı. 

Boşandılar

US Weekly’nin haberine nazaran; Adele ve Simon Konecki‘nin eşiyle olan evliliği resmi olarak Ocak 2021’de bitti. İkili, 8 yaşındaki oğlu Angelo’nun ortak velayetini aldı. 

Değişimiyle adından söz ettiriyor

Son dönemde değişimiyle adından söz ettiren 32 yaşındaki müzisyen, Konecki ile ayrılmaya karar verdikten sonrasında hızla kilo kaybetmişti.

45 kilo verdi

45 zayıflamasının peşinden pek oldukca markanın hedefine yerleşen İngiliz şarkıcının, geçtiğimiz aylarda 40 milyon sterlinlik (400 milyon TL) rejim reklamı teklifini elinin tersiyle itmiş olduğu öğrenilmişti.

Adele, uzun süredir beklenen yepyeni albümüne odaklanmak istediği için gelen teklifleri reddettiği öne sürülmüştü.

Haziran ayında 32 yaşına giren Adele, kendisine iyi dileklerini gönderen takipçilerine teşekkür etmiş olduğu bir fotoğraf paylaşmış ve zayıflayan görüntüsü ile dikkat çekmişti.

Ondan sonra da Beyonce’nin yepyeni albümü ‘Black Is King’in görüldüğü ekran önünde poz veren Adele’in verdiği kilolarla beraber imajını da değiştirdiği görülmüştü.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *