Ailenin dikkatsizliği sonucunda 1,5 yaşındaki çocuk balkondan düştü

Zeytinburnu’nda Çırpıcı Mahallesi mevkinde 1,5 yaşındaki bebek, 2’nci kattaki evin balkonundan aşağı düştü. Vaka anı, güvenlik kameralarına anbean yansırken, hastaneye kaldırılan bebek de tedavi altına altına alındı.

Vaka, geçen günlerde saat 19.00 civarında Çırpıcı Mahallesi 3. Taş Sokak’ta gerçekleşti. İddiaya nazaran, 1,5 yaşındaki Ümit Bayatlı, ailesi evde yiyecek yerken, balkondaki tabureye çıkmaya çalışmasının peşinden dengesini kaybederek 4 kattan oluşan binanın 2’nci katından aşağı düştü.Bebeğin yere düştüğünü duyan sokak esnafı ve aile paniğe kapılarak desteğe koştu. Yaralanan bebeğin hastaneye kaldırıldığı ve sıhhat durumunun daha iyiye gittiği öğrenildi. 

Tanıklar, vakası konu alıyor

Vakaya şahit olan esnaflardan Seyrettin Eroğlu, “Biz içerideydik. Güm diye bir ses geldi. Sonrasında bir çığlık sesi duyduk. Koştuğumuzda çocuk yerdeydi. Ondan sonra taksiyle hastaneye kaldırdılar” derken, bebek düşmüş olduğu sırada dükkanın önünde oturan Mustafa Altun ise bebeğin yanına gittiğini sadece korkudan bir şey yapamadığını dile getirdi. (İHA)Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *