Ajda Pekkan’dan vaka Hakan Altun itirafı! ‘İnsanı hoşlaştırıyor’

Geçtiğimiz yıllarda Ajda Pekkan ile Hakan Altun’un aşk yaşamış olduğu iddia edilmiş ve bu iddia Magazin gündemine bomba şeklinde düşmüştü. Altun, Pekkan’la aynı sahneyi paylaşmış, geceden bir fotoğrafı da Instagram hesabından paylaşmıştı.

Meşhur müzisyen, gönderisine “Süperstarımız canım Ajda’cığımla birlikte şarkı söylemek bir rüya gibiydi. Çok güzel bir geceydi, sonsuz teşekkürler” notunu düşmüştü. O süreçte Bodrum’da görüştükleri söylenen ikili aralında dostluktan öte bir durum olmadığını dile getirmişti.              

Bu iddialar üstüne ilk açıklamayı Hakan Altun yapmıştı. Sanatçı, aşk haberlerini yalanlayarak “Ajda Hanım’la müzik ve dostluk dışında herhangi bir ilişkimiz yoktur. Kendisine olan saygım ve hayranlığım dışında dedikoduya mahal bırakacak herhangi bir davranışım da olmamıştır” demişti.            

Peşinden izahat icra eden Ajda Pekkan, “Sabah ben de ilişki yaşıyorum diye kalktım. Bir önceki ilişkim bitti mi, bitmedi mi çok ikilemde kalmışlardı, hep o haber oluyordu. Yeni bir haber çıktı diye sevindim. Ayrıldıktan sonra iki lokma biriyle görüştüğünüz zaman yakıştırmalar oluyor. Hakan çok değerli bir insan. Çok iyi dostuz, hafta sonu da çıktık, eğlendik. Yine çıkar eğleniriz. Bir şey olsa deklare ederiz. Ama yok. Programda da o kadar emin konuşmuşlar ki, ben bile ikna oldum aşk yaşadığımıza!” demişti.

Bütün yaşananlardan aylar sonrasında Ajda Pekkan‘dan şaşırtan bir itiraf geldi. Bugün Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınına telefonla bağlanan Süperstar, bu mevzunun sorulunca Altun aleyhinde konuştu.

Usta sanatçı, “Ben Hakan’a hayrandım, Hakan da bana. Elektriklenme olmuştu, benim tarafımdan olmadı. Karşı taraftan oldu. O elektriklerin hepsini görüyorum. İnsanı hoşlaştırıyor” ifadelerini kullandı.

“Hakan Altun canım kadar sevdiğim birisi diyen” 75 yaşındaki Ajda Pekkan, bilhassa bu elektriklenmenin Hakan Altun cephesinde daha çok bulunduğunu dile getirdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *