Aleyna Tilki, Uzi ile ‘aşk’ iddialarına son noktayı koydu

Popçu Aleyna Tilki, geçtiğimiz gün kız kardeşi Ayça Tilki ile beraber Nişantaşı sokaklarında objektiflere yansıdı.

Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine bakılırsa; muhabirlerle söyleşi eden 21 yaşındaki müzisyen, yılbaşında konser vermediğini, toplumsal medya platformları üstünden canlı gösterim yaparak, sevenleriyle bir araya geldiğini beyan etti.

“Ailemi çok korkuttu!”

Geçtiğimiz günlerde ailece yaşamış olduğu Üsküdar‘daki siteye gizlice girmeye çalışan takıntılı hayranıyla ilgili konuşan Tilki, “Hayran’ demek doğru olmaz aslında ona, ailemi çok korkuttu! Bir de serbest bırakılması üzdü bizi.” dedi. Müzisyen, yüzündeki morluğu soran gazetecilere, “Ben biraz sakarım, bir yerlere çarpıyorum. Sık sık bir yerimde yara bere oluyor.” yanıtını verdi.

‘Aşk’ iddialarına cevap

Son günlerde adı ‘Uzi‘ lakaplı rapçi Utku Yalçınkaya ile anılan Aleyna Tilki, “Şu anda hayatımda kimse yok!” diyerek, aşk iddialarına son noktayı koydu.

“Haldun benim altı yıldır arkadaşım”

Daha ilkin de iş insanı Haldun Demirhisar ile ilişki yaşamış olduğu ileri sürülen ve bu iddiaları reddeden Aleyna Tilki, mevzuyla ilgili, “Haldun benim altı yıldır arkadaşım. Sürekli fotoğraflarımızı paylaşıyoruz zaten. O Türkiye’de sanat vizyonu en geniş olan insanlardan biri. Onunla beraber çok güzel bir iş de yapacağız. O benim arkadaşım.” ifadelerini kullandı.

“Yemin ederim yürüdü!”

Tilki, birkaç gün ilkin verdiği bir röportajda dünyaca Meşhur müzisyen Justin Bieber‘ın Los Angeles‘tayken ‘kendisine yürüdüğünü’ iddia etmişti.

Meşhur isim, Bieber ile ilgili yapmış olduğu açıklamaların hatırlatılması üstüne, “Vallahi yürüdü, yemin ederim!” diyerek, gülümsedi.

Tedirgin oldu

Aleyna Tilki, ondan sonra kız kardeşiyle beraber yürüyüşüne kalmış olduğu yerden devam etti. Sadece Tilki, bir hayranının ısrarla kendisiyle konuşmaya emek vermesi karşısında tedirgin oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *