Alişan, Fawori Boya’nın reklam yüzü oldu

Geniş ürün yelpazesi ve kuvvetli dağıtım kanalıyla Türk boya sektörünün yükselen ekonomik segment markalarından olan Fawori’nin yepyeni reklam yüzü Meşhur müzisyen Alişan oldu! 

Fawori Boya’nın yepyeni reklam filmi için kameralar karşısına geçen Alişan; “Ustalara bi dünya sürpriz, bi’ dünya fırsat!” diyerek, ustalara, yepyeni Fawori Dünyam telefon uygulamasını ve bu uygulama ile satın aldıkça Fawori’nin vereceği armağanları müjdeliyor.

 “Büyüyünce boyacı olacağım” derdim

Küçüklüğünde boyacı olmak istediğini belirten Alişan, “Küçüklüğümde boyacı olmak isterdim. Boyacı ustalarının yaptığı işi çok kıymetli buluyorum. İnce bir zanaat ve işçilik gerçekleştiriyorlar. Soranlara da büyüyünce boyacı olacağım derdim hep. Evi renklendirmeyi, canlılık getirmeyi çok seviyorum. Ben her sene mutlaka evimi boyatırım. Evi boyatmak yenilenmek gibi bir şey. Yeni evladımız geldiğinde de onun odasını boyadık ve hazır ettik. Evlerimizi düzenli şekilde boyatırsak hem evimizde sağlık ve hijyen koşullarını yerine getirmiş oluruz hem de daha da önemlisi boyacılık mesleğinin devam etmesine destek vermiş oluruz. Ustalarımızı çok taktir ediyorum ve ne kadar meşakkatli bir iş olduğunu biliyorum. Onları yürekten kucaklıyorum ve iyi ki varsınız diyorum.” 

Renkli görüntülere sahne olan reklam filmimizde; sabahın erken saatlerinde üstünde boyacı tulumu, elinde malzemeleri ile işine giden bir boya ustası, yürümüş olduğu yol üstünde bir billboard’ da Alişan’ın yer almış olduğu Fawori reklamını görüyor. Reklamda, “Bi Dünya Sürpriz, Bi Dünya Fırsat Fawori Dünyam’da! Fawori uygulamasını indir, kazanmaya başla!” mesajı içeriyor. Boyacı ustası telefonuna uygulamayı indiriyor ve uygulamaya tıkladığı benzer biçimde birden Fawori Dünyam’ın o sürprizlerle dolu renkli ortamına geçiş yapıyor.

Alişan’ın tanıtım filmine renk katmış olduğu yepyeni uygulamada, Fawori Boya’nın “Fawori Dünyam” uygulamasını telefonuna indiren ustalar, Fawori’den ürün satın aldıkça kazanıyor. Ek olarak bu çerçevede ustalara değişik edinim odaklı hediyeler ve sürpriz fırsatlar da sunuluyor. Türk reklam sektörünün en başarıya ulaşmış yönetmenlerinden İlkay Kopan imzalı film, yakında online platformlarında yerini alacak.  Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *