Alişan’dan sürpriz hamle! Herkesi şoke etti!

Alişan, 2019 senesinde 6 senedir küs olduğu Demet Akalın ile barışmıştı. Bu gelişme sonrası Ece Erken ile Alişan’ın arası açılmıştı.

Küslük sonlanmış oldu

Instagram hesabından Buse Varol ve Alişan‘la olan bir fotoğrafını paylaşan Ece Erken, “Kıbrıs’ta çekilemedik vakit yoktu. Bir TBT yapasım geldi” notunu yazdı. Alişan da Ece Erken’in paylaşımını kendi Instagram hesabından yayınladı. İkilinin barıştığı öğrenildi.


Zeytin dalı uzatmıştı

Temmuz ayında Alişan’a bir zeytin dalı uzatan Ece Erken Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımda “Eymen’im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın” demişti.

Alişan-Buse Varol çiftinin son günlerde düşünce ayrılıkları yaşamış olduğu öne sürülmüştü. Boşanacağı konuşulan ikiliden Buse Varol, çıkan haberlere ilk kez cevap verdi.

“Asla ayrılık yok”

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Buse Varol, şu ifadeleri kullandı: “Tanrı’a fazlaca şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi Haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken bu şekilde haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye bu şekilde haberler çıktı. Merve benim eltim. Ancak kız kardeşim benzer biçimde.

O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele duygusal pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım asla bu tarz bir olay yok. Güzel bir evliliğim var, iki ufak çocuğum var. Biz fazlaca zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Bu şekilde bir dönemde insanların daha duyarlı olmasını isterim. Kesinlikle ayrılık yok. “Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *