ALIŞMAK BİRAZ ZOR OLDU | Hatice Şendil’in ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ MutluluğuHatice Şendil ile Burak Sağyaşar çifti, Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl’ın ikinci kez nikah masasına oturmuş olduğu gecede dostlarını yalnız bırakmadı. Burcu Kıratlı’nın nikah şahidi bulunduğunu söyleyen Hatice Şendil, çift için “Allah bir yastıkta kocatsın” dedi.

Burcu Kıratlı’nın nikah şahitliğini üstüne alan Hatice Şendil, tekrardan nikah masasına oturan çift için “Hayatta hepimizin amacı mutlu olmak. Dilerim onlar da çok mutlu olurlar. Bu güzel günlerinde de onların yanına geldik Burak’la” dedi.

Meşhur çift, ‘Evlilikte tecrübeli birisi olarak tavsiyeleriniz olacak mı?’ sorusuna şu yanıtı verdi: “Estağfurullah. Birbirlerini oldukca seven bir çift. Çoğumuz bunu oldukca iyi biliyoruz. Yine evlenerek birbirlerine bir talih daha veriyorlar. Bizlere de şahitlik etmek ve mutluluklar dilemek düşüyor. “

Meşhur çifte ‘Evliliğin temel taşı çocuk derler. Siz buna katılıyor musunuz?’ sorusu soruldu. “Çocuk dünyanın en güzel şeyi” diyen Hatice Şendil, “Biz de evliliğimizi Can’la birlikte daha başka bir boyutta yaşıyoruz. Çocuk düşünmeyen çiftler için de mutluluk her zaman baki. İsteyen herkese Allah nasip etsin” şeklinde konuştu.

‘Uyanış: Büyük Selçuklu’ dizisi ile beraber tekrardan ekranlara dönen Hatice Şendil, yepyeni projesinin de güzel gittiğini ifade ederek, “Eylül ayından beri devam ediyor. Pandemi şartlarına alışmak biraz zor oldu ama şu an çok keyifli gidiyor” ifadelerini kullandı.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#HaticeŞendil #BurakSağyaşar #Magazin

source
#ALIŞMAK #BİRAZ #ZOR #OLDU #Hatice #Şendilin #Uyanış #Büyük #Selçuklu #Mutluluğu

One Response
  1. Scotty Kilmer Haziran 20, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *