Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan hayranlarını üzen haber

Ada Masalı‘ adlı dizide Haziran ve Poyraz karakterlerini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz‘un beraberlik yaşamış olduğu ortaya çıkmıştı.

Birliktelikleri doludizgin devam eden Navruz ve Turan’ın rol almış olduğu ‘Ada Masalı‘ aleyhinde flaş karar verildi.

Karar verildi

Birsen Altuntaş’ın haberine gore; Ay Yapım’ın Yıldız TV için çekmiş olduğu Ada Masalı dizisi final meydana getiren projeler arasına katılıyor.

Başrolünü Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın paylaşmış olduğu dizi 25. bölümde ekrana veda edecek.

İpek Tenolcay (Zeynep), Nihan Büyükağaç (Selma), Bülent Çolak (Görkem), Cem Anıl Kenar (Hakan), Beril Pozam (İdil), Özge Demirtel (Biricik), Rami Narin (Alper), Eylül Ersöz (Dere), Bedia Ener (Aliye), Mesut Özkeçeci (Doygun), Merve Nur Bengi (Melisa), Fatih Yücebağ (Sadık), Bensu Begoviç (Duygu), Eren Devrim (Mert), Mustafa Aran (Burak) benzer biçimde Meşhur oyuncuları da buluşturan dizinin son 2 bölümünün çekimleri yapılıyor.

Ada Masalı mevzusu nedir?

Adaya iş sebebiyle gelen Haziran ile adalı Poyraz’ın hayatlarından kesitler sunulurken, bununla birlikte ikili içinde filizlenecek aşkın başlangıcı olan anlamış olur da gözler önüne seriliyor. Bambaşka hayatlara ve zıt karakterlere haiz Haziran ve Poyraz’ın adada kesişen kaderlerini keyifli bir üslupla anlatacakHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *