Altınyıldız Classics, LÖSEV’in iyilik yolunda çalışan saha personeline giyim sponsoru oldu

Altınyıldız Classics, kurumsal toplumsal mesuliyet kapsamında Lösemili Çocuklar Sıhhat ve Eğitim Vakfı‘nın (LÖSEV) iyilik yolunda çalışan saha personeline giyim sponsoru oldu.

Şirketten meydana getirilen açıklamaya bakılırsa, Altınyıldız Classics, spordan toplumsal sorumluluğa, sürdürülebilirlikten çeşitli farkındalık hareketine kadar birçok değişik alanda çalışmalara imza atarken, ‘toplumda kıymet yaratan marka olma’ hedefi için sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyor.

Altınyıldız Classics, bu amaçla kurumsal toplumsal mesuliyet kapsamında LÖSEV‘in iyilik yolunda çalışan saha personeline giyim sponsoru oldu.

Söz mevzusu başlangıç ile beraber birçok değişik proje de gerçekleştirmeyi hedefleyen marka, kardeş kurumu olarak benimsediği LÖSEV‘i kampanya ve farkındalık çalışmalarında da destekleyerek kurumsal toplumsal mesuliyet adına üstüne düşen bütün görevleri yerine getirecek.

‘Damlaya Damlaya Ümit’ projesi ile LÖSEV kumbaralarının yer almış olduğu Altınyıldız Classics mağazalarında, lösemili evlatların sıhhat ve eğitim giderlerine katkı sağlanabiliyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *