Amerikalı erkek oyuncu Michael Kenneth Williams evinde ölü bulunmuş oldu

Amerikalı erkek oyuncu Michael K. Williams, New York‘taki evinde yeğeni tarafınca ölü bulunmuş oldu.

54 yaşındaki Meşhur erkek oyuncu The Wire dizisindeki Omar Little ve Boardwalk Empire dizisindeki Albert Chalky karakterleriyle geniş bir fanatik kitlesine ulaşmıştı.

Meşhur erkek oyuncu ek olarak, 12 Years a Slave, Gone Baby Gone, The Incredible Hulk benzer biçimde Meşhur beyazperde filmlerinde de yer almıştı.

Michael Kenneth Williams‘ın uzun süredir menajerliğini yürüten Marianna Shafran da Hollywood Reporter’a verdiği demeçte, “Williams ailesi, Michael Kenneth’in ölüm haberini derin bir üzüntüyle doğruladı ve hazmedilmesi çok zor olan bu acı kaybın yasını tutarken bizden mahremiyetlerine saygı göstermemizi istiyorlar” şeklinde konuştu.

Michael Kenneth Williams kimdir?

Michael Kenneth Williams, 28 Kasım 1966 senesinde Brooklyn New York’ta dünyaya geldi. En iyi malum rolleri HBO drama serisi olan The Wire’da Omar Little ve Boardwalk Empire’da Albert “Chalky” White karakterleridir.

Sevilen erkek oyuncu ek olarak, The Road, Inherent Vice, The Night Of, Gone Baby Gone, 12 Senelik Tutsaklık benzer biçimde tv ve beyazperde prodüksiyonlarında yer almıştır.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *