Annesinden şoke eden sözler! Survivor İsmail Balaban nişanlısından mı ayrıldı?

Vizyonun fenomen yarışma programı Survivor 2021‘de İsmail Balaban‘ın annesiyle yapmış olduğu telefon görüşmesi toplumsal medyada gündem oldu.

“Sinir krizleri geçiriyorum” 

İsmail’in anası telefonda şu açıklamayı yapmış oldu:

“Anneciğim iyi olmaya çalışıyoruz, sinir krizleri geçiriyorum. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Hiçbir şekilde onun adını anma. Bırakıp gittiğin kız gibi değilmiş oğlum. Beni burada öldürdüler. Ben neler çektim. Hiçbir şey bırakıp gittiğin gibi değil. Bana neler yaşattılar sen gittikten sonra. Bunlar yılanmış oğlum. 4 aydır kriz geçiriyorum burada. Sen kendine dikkat et. İsmail ise annesiyle konuştuktan sonra kötü oldu ve dışarı çıkmak için izin aldı.”

“Ne olduğunu bilmiyorum” 

Ondan sonra izahat icra eden İsmail, ” Annem söyledi ben böyle hiçbir şey beklemiyordum. Annem gerçekten melek gibi birisidir. Kolay kolay kimseye sitem etmez. O kadar büyük bir şey oldu ki annem 4 aydır çok kötü durumdayım diyor. Sadece yaşanılanları merak ediyorum. Demek ki çok önemli şeyler oldu. Şu an ne yapacağımı bilmiyorum. İletişim ödülünü kazandığıma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum.” dedi.

Gözyaşlarını tutamadı 

Konseyde izahat icra eden İsmail gözyaşlarını tutamadı. İsmail, “Gerçekten zor bir gün geçirdim. Ödülü kazandığımda çok sevinmiştim. Annemle konuşmaya başladığımızda ağlamaya başladı ve uzun bir şekilde ağlamaya başladı. Sen gittiğinden beri hiçbir şey aynı değil dedi. Birçok şeyler olmuş bilmediğim, detayını merak ediyorum. Kafam orada ben buraya nişanlı geldim. Sanırım aile arasında sıkıntı oldu. Bundan sonra nişanlının adını anma dedi. Ne olduğunu bilmiyorum, çok merak ediyorum. Annem hastanelik olmuş. Onu duyunca ben de kötü oldum, aile benim için her şey. Benim için de ailem herkesten her şeyden önce gelir. Bu zamana kadar ailem çok zorluk çekti. Aklım şu anda orada.” dedi.

Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada, “Biz bu konuyla ilgili değerlendirme yaptık. Eğer istiyorsan sana Gamze ile görüşme hakkı vereceğiz.” ifadelerini kullandı. İsmail ise annesiyle konuşmak istediğini belirterek, ” Ben izniniz olursa annemle konuşmak istiyorum. Annemin söylediği net. İmkanım varsa annemle konuşmak istiyorum.” açıklamasında bulunmuş oldu.

SMS birincileri belli oldu 

Survivor’da Gönüllüler takımında SMS birincisi Poyraz oldu. Ünlüler takımında SMS birincisi ise İsmail oldu. Poyraz eleme talibi olarak Steven’ın adını verdi. İsmail ise Sergen’i söylemiş oldu. Eleme adayları böylelikle Aleyna Çalışkan, İlayda, Steven ve Sergen oldu.

Survivor’a bu hafta veda eden isim İlayda oldu. İlayda elendiğini öğrendikten sonrasında yapmış olduğu açıklamada, “Ben buraya ilk geldiğimde ailem bile ilk hafta elenme daha sonra elenirsin diyorlardı. Ama 16.haftayı bitirdim. Ben kendi adıma mutluyum. Burada gerçekten çok güzel dostluklar edindim.” ifadelerini kullandı.

2020 senesinde nişanlanan Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi takmıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *