Aras Bulut İynemli, Vodafone Simple lansmanına katıldı

Vizyonun sevilen yüzü Aras Bulut İynemli, Vodafone’un dijital yaşam seçiminı benimseyen müşteriler için geliştirdiği Vodafone Simple tanıtım toplantısına katıldı.

Bununla beraber Vodafone’un reklam yüzü olan İynemli, Türkiye’de bir ilk olan Vodafone Simple ile sunulan taahhütsüz, aşım tutarı olmayan, yüzde 100 dijital ve kolay yepyeni nesil mobil deneyimini değerlendirdi.

Dijitalleşmeyi ilgiyle takip ettiğini belirten Aras Bulut İynemli, “Pandemiyle birlikte dijital teknolojileri daha çok kullanmaya başladık. Özellikle akıllı telefonlar, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu. Ben de günlük hayatımda işimi kolaylaştıracağına, hızlandıracağına inandığım her teknolojiyi kullanıyorum. Vodafone Simple adı gibi sade. Sadelik benim de hayatımın her alanında sevdiğim ve tercih ettiğim, önem verdiğim bir şeydir. İşte, Vodafone Simple da seçenekler arasında kaybolmak istemeyenler için ideal bir çözüm. Üstelik, her yönüyle hayatı kolaylaştıran bir deneyim. Taahhüt yok, aşım ücreti yok, yüzde 100 dijital ve kolay. Vodafone Simple’ın sunduğu yeni nesil mobil deneyimini herkese öneririm” dedi.

3 yepyeni tarife

Vodafone Simple kapsamında yalnız mobil web içeriğiyle ayrışan 3 yepyeni tarife de sunuluyor. Buna nazaran, 10 GB’lık Simple Small 45 TL’ye, 15 GB’lık Simple Medium 55 TL’ye ve 25 GB’lık Simple Large 75 TL’ye satın alınabiliyor.

Bütün tarifelerde 1000 dakika, 10 SMS ve sınırsız WhatsApp içinde ne olduğu bulunuyor. Vodafone Simple tarifelerine yönelik müracaat ve aktivasyon dahil bütün işlemler yalnız Vodafone Yanımda uygulaması üstünden yapabiliyor.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *