Araştırmacı yazar Selçuk Hazinedar yaşamını yitirdi

Covid 19 sebebiyle tedavi görmüş olduğu hastanede yaşamını kaybeden araştırmacı yazar Selçuk Hazinedar doğum yeri Ordu Aybastı’da son yolculuğuna uğurlandı. 65 yaşlarında hayata veda eden Selçuk Hazinedar’ın cenazesine yurdun dört bir yanından yakın dostları katıldı.

Son genel seçimlerinde CHP’den İstanbul 3. Bölge 27. Bayağı Milletvekili talibi olan Selçuk Hazinedar‘ın cenazesine, Aybastı Belediyesi Başkan Vekili Hüseyin Bülbül, Beşiktaş Eski Belediye Başkanı Avukat Murat Hazinedar, İstanbul Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe, CHP’nin Tüm İlçe Başkanları, STK Temsilcileri de katıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile oldukca sayıda kurum ve şahıs de çiçek gönderdi.

Fatsa Belediye Eski Başkanı merhum Fikri Sönmez‘in oğlu Naci Sönmez, “12 Eylül’ün taşlarının döşendiği zor koşullarda ölümlerden dönmüş olan, ateş çemberlerinden sağ kalmış olarak çıkmış bir arkadaşımız” diyerek üzüntüsünü bildirdi.

Hazinedar hastalanmadan ilkin de Yıldız En TV’ de program yapıyordu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *