Arena of Valor Kostüm, Map Hack ve Sınırsız Para Hilesi

Tencent Games tarafınca tasarlanan; 5’e 5, oldukca oyunculu online harp arenası (MOBA) Arena of Valor deneyimi hem epik hem de parasız! Arena of Valor kostüm hilesi bir oldukca oyuncu  tarafınca aranmaktaydı. Sitemiz sizlere hile sitesi ile aov kostüm hilesi yapmanın sırrını açıklıyor.

Arena Of Valor oyununda bütün şampiyonların birbirinden değişik kostümleri bulunuyor. Haliyle her kostümün kendine özgü bir tasarımı ve efekti mevcut. Oyuncular oyuna olan tutkularını çoğaltmak için ya para yatırıp kostüm elde ediyor, yada arena of valor hilesi yaparak sınırsız para ile hesaplarına eşya alabiliyorlar. Sizde arena of valor hileli indir seçeneğiyle android ve ios cihazlarda sınırsız aov hilesi yapabilirsiniz.

Arena of valor map hack şu demek oluyor ki harita görme hilesi hileli sürümünde etken edilmiştir.

Ormandaki mücadelende sana katılacak ekip dostlarını çağır! Klasik 5’e 5 savaşla bütün düşmanları beraber yok edin! İlk kanı dök, takımınla harp ve arenadaki bütün düşmanlarını yenik et!

Arena of Valor: Yeni Çağ
Arena of Valor: Yeni Çağ

Arena Of Valor Hileli Sürüm İndir 2021

Parasız 5’e 5 MOBA, bütün mobil cihazlarda muhteşem oyun deneyimi!-
Kuleler içinde uzanan, her köşesi coşku dolu, 3 koridorlu klasik arenada ilerle.
Çalıların içinde gizlenen düşmanlara dikkat et ve ormandaki bütün sırları keşfet.
Mobil cihazlar için hususi olarak tasarlanmış denetim deneyimi ile bütün düşmanları kolayca yok et ve kısa sürede Usta ol!

– Sayıları her geçen gün artan efsanevi kahramanlar-
Tanklar, suikastçılar, büyücüler, destekçiler, savaşçılar ve nişancıların da içinde bulunmuş olduğu 100’den fazla korkusuz kahramanı keşfet ve yönet.
Muhteşem ekibi kur ve harpte düşmanları yok et!

– Üstün MOBA deneyimi-
“İlk Kan”, “İkide İki”, “Üçte Üç” benzer biçimde sevdiğin ve bildiğin bütün özellikler parmaklarının ucunda. 5’e 5, 3’e 3, 1’e 1 kabiliyetlerini sına ve kimin şampiyon bulunduğunu her insana göster!

– Süratli eşleşme ve 10 dakikalık maçlar-
Dünyanın her yerinden oyuncular ile anında takımını kur. Ormanlardan, koridorlardan ve kulelerden geçerek yolunu aç; ilk kanı dök ve düşman üssünü yok et. Takımını 10 dakikadan kısa bir sürede galibiyete taşı!

– Arkadaşlarınla ekip kur ve rakipleri alt et-
Süratli tempolu savaşların ve dünyanın her köşesinden oyuncularla oluşturacağın ittifakların tadını çıkar! Gerçek zamanlı sesli konuşma hususi durumunu kullanarak arkadaşlarınla, takımınla her gün etkileşime geç. Doğru kompozisyon ve ekip çalışmasıyla stratejik şekilde harp. Arkadaşlarınla Turnuva Modunda takımını oluştur ve sonrasında sen de kendi ligini kurabilecek hale gel. Bütün mobil cihazlar için yepyeni bir Espor olan Arena of Valor’u keşfet.

– Lüzumlu bütün güce haiz misin? Oynaması her yerde, daima, her insana parasız! –
Arena of Valor’da her şey ne kadar yetenekli olduğunla ilgili. İhtimaller ne olursa olsun savaşın gidişatını değiştirip zafer kazanabilmen için en sürükleyici ve dengeli oyunu tasarladık.
Kazansan da kaybetsen de her hamlen oldukca mühim!

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *