Arka Sokaklar’da herkesi şoke eden ölüm

Vizyonun en uzun soluklu dizilerinden önde gelen Arka Sokaklar dizisinin gösterilen yepyeni bölümünün son sahnesi akıllarda sual işareti bıraktı. Arka Sokaklar son kısmına bazuka ile yaralanan kişinin görüntüleri damga vurdu.

O anlara tanık olan Hüsnü, büyük bir şok yaşarken, Rıza babanın evine ulaşan haber Pınar’ı gözyaşlarına boğdu. Toplumsal medyada da oldukca konuşulan son bölümün arkasından “O kişi Ali mi, Ali öldü mü?” sorularına cevap arıyor.

Arka Sokaklar son bölüm özeti

Ekip, Harun’u kaçıran teröristlerin peşine düşmüştür. Teröristler gözlerini kırpmadan insanları öldürmektedir. Ekip bu işi sonlandırmak ve Harun’u kurtarmak için peşlerine düşer. Operasyon esnasında büyük bir çatışma yaşanır.

Rıza Baba, Antalya Narkotik Şube ile ortak operasyon yapacaklarını ekibine söyler. Ruslarla buluşacak olan Kerim Aslan’ın da bu operasyonla yakalanmasını ister. Bu vazife için Hüsnü ile beraber Aslı ve Emre gider. Operasyon esnasında bir Sniper’dan bahsedilir. Bu şahıs Ali’dir.

Çatışma esnasında Ali müthiş hamlelerle operasyondaki polisleri rahatlatır. Bunu gören şebeke elemanı bazuka ile Ali’nin olduğu siperi vurur. Hüsnü, Ali’nin öldüğünü görünce büyük bir yıkım yaşar. Bu acı haber İstanbul’a vardığında yas havası her yeri kaplar.

Hüsnü, elinde bazuka olan teröristi görünce büyük şaşkınlık yaşar. Bazukasını ateşler ve hedefindeki kişiyi vurur.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *