Arka Sokaklar’da Rıza Baba’nın akıbeti belli oldu

Yapımcılığını Türker İnanoğlu‘nun, yönetmenliğini ise Orhan Oğuz ve Kerem Saka‘nın üstlendiği, Türk tv tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, 16. sezonuyla devam ediyor. Birbirinden yetenekli oyuncuları buluşturan dizi, bu sürem yaşanmış olan ayrılıklarla gündeme geliyor.

Cuma günlerinin sevilen dizisinden Merve Oflaz, Yüsra Geyik, Onur Bay ve Alp Korkmaz ayrıldı. Bu ayrılıklar seyirciyi üzerken, son olarak diziden Ali karakterinin şehit olarak çıkması herkesi kızdırdı.

Bu gelişmelerin peşinden Rıza Baba karakterine yaşam veren Zafer Ergin‘in veda edeceği iddia edildi. Bu son iddia seyirciyi şoke ederken Erler Film‘den Zafer Ergin‘in ayrılığına ilişkin izahat yapılmış oldu.

Zafer Ergin diziden ayrılıyor mu?

Rıza Baba rolüne yaşam veren Zafer Ergin‘in Arka Sokaklar dizisinden maddi nedenlerden nedeniyle ayrılma sonucu almış olduğu iddia edildi.

Toplumsal medyada yayılan iddiaya nazaran; Zafer Ergin yapılacak olan bir operasyonda yaralı olarak hastaneye kaldırılacak sadece yaşam mücadelesi veremeyecek kadar bitkin olacak ve diziden ayrılacak.

Bu iddiaların peşinden Erler Film toplumsal medya hesabından izahat yapmış oldu.

Erler Film, “Son zamanlarda bazı medya kaynaklarında Arka Sokaklar dizimizin başladığı günden beri RIZA BABA karakterine hayat veren değerli sanatçımız Zafer Ergin’in diziden ayrılacağı ile ilgili çıkan haberler maksatlı ve tamamen uydurmadır. Değerli oyuncumuz Rıza Baba’mız Arka Sokaklar Ekibinin başındadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Bu izahat dizinin hayranlarını sevindirdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *