Arka Sokaklar’ın Rıza Baba’sı Zafer Ergin’den ayrılık sinyali! ‘Buraya kadarmış, bitti’

Kanal D’nin fenomen dizisi Arka Sokaklar’da sular durulmuyor. Arka Sokaklar yepyeni bölümde; Rıza Baba emekli bulunduğunu ve ekibin görevi tamamlandığını söylemesi dikkat çekti.

Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan ve Şevket Çoruh‘un yer almış olduğu Kanal D dizisi Arka Sokaklar aksiyon dolu sahneleriyle devam ediyor.

Rıza Baba dizide, İstanbul Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Şube’de güvenlik müdürü. Ekibin lideri, babası. Sezgileri, iradesi ve tecrübesiyle kendini mesleğine, ailesine, hayata adamış bir adam olarak izleyicilerin gönlünü kazanmıştır.

Ayrılık sinyali

Daha ilkin de emekli olacağını söyleyip bir süre dinlenen ve ekibe yine dönen Rıza Amir’in bu kez hem emekli olması hem de ekibi dağıtmak istemesi dikkat çekti.

Rıza Baba emekli oluyor

Arka Sokaklar‘ın Rıza Baba‘sı, “Öncelikle ben emekli olmaya karar verdim. Gerekli işlemleri de başlattım orada. Ancak esas haber bu değil. Kaç yıldır emek verdiğimiz bu ekip artık görevini tamamlamıştır çocuklar” diyerek izleyenleri şaşırttı.

Arka Sokaklar’da Rıza Baba diziden ayrılıyor mu?

Rıza Baba’nın diziden ayrılacağı ile ilgili bir izahat yapılmadı. Arka Sokaklar’ın yepyeni kısmında Rıza Baba ekibe, “Öncelikle ben emekli olmaya karar verdim. Gerekli işlemleri de başlattım orda. Ama esas haber bu değil. Kaç yıldır emek verdiğimiz bu ekip görevini tamamlamıştır çocuklar.’ diyor. Hüsnü, ‘Neden baba, sana mı bir yanlışımızı gördün?’ yanıtını veriyor. Rıza Baba, ‘Evet, gördüm. Her şeyin bir sonu var hayatta bu ekibinde sonu buraya kadarmış.” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *