Arnold Schwarzenegger robotunu meydana getiren şirkete dava açtı!

Meşhur oyuncu Meşhur oyuncu Arnold Schwarzenegger, kendi robotunu meydana getiren Rus şirketinden davacı olmasıyla gündeme geldi.

Şimal ve Doğu Avrupa’nın en büyük servis robotu üreticisi bulunduğunu söyleyen bir Rus robotik şirketi, Arnold Schwarzenegger’in robotunu yapmış oldu. Şirket tanıtım meydana getirecek robot için,“Arnold Schwarzenegger misafirlerinizi karşılayacak, ışığı açacak ve kettle’a basacak” ifadelerini kullandı. Sadece; bir robotu canlandırdığı Terminatör serisiyle efsaneleşen oyuncunun, firmanın ürünlerinde ya da tanıtımında yüzünün kullanılmasına izin vermediği bildirildi.

ARNOLD DAVA AÇTI!

Bu duruma tepki gösteren ve 10 milyon dolarlık tazminat davası için harekete geçen Schwarzenegger’in mahkemeye sunmuş olduğu resmi belgede,“Büyük bir sinema yıldızının kazandığı ve hak ettiği saygınlığı azaltacağı”ifadeleri yer ediniyor.

TELEFON KILIFI DİKKAT ÇEKTİ!

Başarıya ulaşmış erkek oyuncu Arnold Schwarzenegger, üstünde kendi fotoğrafının yer almış olduğu telefon kılıfı ile dikkatleri üstüne topladı. Meşhur oyuncu bu kılıfı kullanmanın aslen toplumsal bir mesuliyet projesi bulunduğunu açıkladı.

Commando filmine ilişkin kareyi taşıyan kılıf aleyhinde izahat meydana getiren 72 yaşındaki Schwarzenegger,“Bol miktarda selfie çekmeye başladığımdan beri beni takip edenler bu telefon kılıfını kullandığımı biliyor. Medya da bununla ilgili benimle eğleniyor. Ben ayrıca üstünde yüzümün fotoğrafını taşıyan tişörtler de giyiyorum, dolayısıyla şaşırmıyorlar” açıklamasında bulunmuş oldu.

VAKFIN YARARINA SATILIYOR!

Dünyaca Meşhur yıldızın kurduğu, Fair Maps Incubator adlı, seçimlerde hile yapılmasına karşı çalışan vakfın yararına satılıyor.

TERMİNATÖR YENİDEN SEYİRCİ KARŞINDA!

Meşhur erkek oyuncu Arnold Schwarzenegger, şimdilerde efsaneleşmiş seri Terminatör’le tekrardan izleyici karşısına çıkıyor. Bir oldukça aksiyon filmlere oyunculuğu ile canlılık katan Schwarzenegger, 1 Kasım’da gösterime girecek filmi aleyhinde izahat yapmış oldu.

Schwarzenegger “Terminatör her zaman hit bir seriydi ve hit olmaya da devam edecek. Daha ilk filmde teknoloji bile olmadan bir ekol yarattık. Şimdi yapımcımız James Cameron’un dehası, yönetmenimiz Tim Miller’ın vizyonu ile izleyici Terminatör’ü yeniden hatırlayacak. Ben filmi geçen ay izledim, gözlerim doldu. 35 yıldır bildiğim hikaye beni etkiledi. İzleyici aksiyon, makineler, görsel efektler dışında yüzleşme de izleyecek. Filmde farklı duygular arasında gidip gelecekler” şeklinde izahat yapmış oldu.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *