Arto, ‘tokat’ skandalının iç yüzünü söyledi

22 yıl ilkin canlı yayında tartıştığı Hande Ataizi’ne “Ne dedin sen?” diyerek tokat atan Sevda Demirel, Magazin zamanıne geçmişti.

Bu vakaya anbean şahitlik eden Arto, Armağan Çağlayan’ın Gör Beni programına katıldı ve o tokadın perde arkasını söyledi!

Arto, şunları söylemiş oldu:

* Cem Davran, Hande Ataizi ve Sevda Demirel… Bunların üçü de salak! Niçin salak biliyor musun? Bunlar hiçbir şeyden yaralanamadılar ben yararlandım. 16 ana haber gezdim. Kanal kanal geziyordum. Aniden milyonlar beni tanıdı. Birisi dayak yediğiyle, biri dayak attığıyla öbürü de ayırdığıyla kaldı.

* Bu bir bant yayınıydı. Hande Ataizi sen salak mısın, bunu iyi mi yayınlatırsın? Senin bittiğin gündü o iş…

* Ben gösterim sonrası odaya geldim. ‘Reytingler yaşasın, bunu yayınlamalıyız. Hemen devam etmeliyiz’ dedim. Düşündüler ‘evet devam edelim’ dediler.

“Aslında bana atılacaktı”

* Aslına bakarsak orada aslolan vaka bana dayak attırmaktı. Orada başka bir üçkağıt vardı. Sevda Demirel’e o tokatı muhtemelen bana attırmak istiyorlardı. Ben o denli fırlamayım ki ikisini birbirine düşürdüm. Onlar tartışırken araya girip ortalığı karıştırdım.

* Bizim küheylan Sevda Demirel kalktı, bir tokat attı bu şekilde bir tokat Yunanistan’da bile duyulmuştur. O şekilde bir ses çıktı ki, kanım dondu ve çekildi. Bu tarz bir olay olması imkansız korkulu bir şeydi. Fakat ben ve yapımcıların güzel manipülasyonuyla tüm her yerde gösterildi ve sızdırıldı.

* O işte Hande Ataizi’nin sonu oldu. ‘Ne dedin sen’ sözleri fenomen oldu. O görüntüleri yayınlatmak Hande’nin verdiği en yanlış kararmış oldu.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *