Aşkın Tarifi dizisinin ekibi belli oldu

Kanal D’nin yakında seyircisi ile buluşacak olan yepyeni dizisi Aşkın Tarifi’nin oyuncu ekibi belli oldu.

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaşmış olduğu dizide Cem Davran, Alper Hücum eden, Yasemin Baştan’ın yanı sıra Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır yer ediniyor.

Yakında çekimlerine başlanacak olan dizinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde fotoğraf çekiminde bir araya geldi.

Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefin coşku dolu aşk öyküsünü seyirciyle buluşturacak olan dizinin yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp, yönetmenliğini Deniz Koloş, yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstüne alıyor. Dizinin senaristliğini ise Leyla Oter ve Zirve Erengül kaleme alıyor.

Aşkın Tarifi’nin genel hikayesi ise şu şekilde:

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan Meşhur yaşam koçu Tabip Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıkmış olduğu seyahat, onu bir Fransız restoranına götürür.

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa tekrardan kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer yardımıyla de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yiyecek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tanım defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Tabip Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *