Asma kilit fantezisi hastanede bitti! Talihsiz insanın kangren olan cinsel organı kesildi!

Tayland‘ın başkenti Bangkok‘ta bir şahsın başına gelenler, duyanları büyük şaşkınlığa uğrattı. 38 yaşlarında ve bekar olduğu öğrenilen kişi, kendini doyum etmek amacıyla cinsel organına asma kilit taktı. Bir süre sonrasında asma kilidin anahtarını kaybeden kişi, cinsel organında kilitle dolaşmak mecburiyetinde bırakıldı.

Acısına dayanamayınca hastaneye gitti

1 hafta sonrasında acıları dayanılmaz hale gelen adam, hastaneye başvurmak mecburiyetinde bırakıldı. İlk muayenesinin arkasından acil olarak ameliyata alınan insanın cinsel organının morardığı ve enfeksiyon kaptığı belirlendi.

Kangren olan cinsel organı kurtarmanın yolunu bulamayan doktorlar, kilidi hususi bir cihazla çıkardıktan sonrasında insanın yaşamının tehlikeye girmesinin arkasından cinsel organı da kesti.

“Kız arkadaşı olmadığı için bunları yapıyor”

Cinsel organı kesilen insanın anası, yapmış olduğu açıklamada oğlunun pandemi süresinde evde kaldığını ve psikolojisinin bozulduğunu belirterek “Pandemi süresinde uzun süre evde kaldı. Kız arkadaşı olmadığı için böyle şeyler yapıyor. Kendini tatmin etmek için cinsel organını küçük küçük deliklere de sokuyordu” dedi.

Insanın adı açıklanmadı

Öteki taraftan mevzuyla ilgili bilgilendirmede bulunan hastane yetkilileri, olayın örnek olması açısından halka duyurulduğunu, hastanın isminin gizli saklı tutulacağını bildirdi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *