Asphalt 9 İndir | Gundemtube.com

Asphalt 9 İndir Full Sürüm Android Programını İndir!

Asphalt 9: Legends - En İyi Arcade Yarış Oyunu
Asphalt 9: Legends - En İyi Arcade Yarış Oyunu

Vitesi yükselterek Asphalt 8: Airborne yaratıcılarının yepyeni asfalt yarış oyununda dünyanın en süratli ve en korkusuz sokak yarışı sürücülerine meydan oku ve yepyeni Asphalt Efsanesi ol. Rüya benzer biçimde pek oldukca araçtan dilediğini seç, dünya genelinde görkemli mekanlarda rakip hız makineleriyle yarış.
Asphalt 9: Legends; bu oyun başka oyunlar ile karşılaştırılamaz bundan dolayı hiçbir oyunda bulamayacağın Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors benzer biçimde pek oldukca efsaneleşmiş üreticinin imzasını taşıyan gerçek hiper otomobillerden geniş bir yelpaze sunuyor. Asfalt üstünde süratli sürüş becerilerini ve drift marifetlerini konuştur, sınırlarını aş ve yarış pistinde efsaneleşmiş yarışçı haline gel!

🎮

KONSOL DENEYİMİ AVUÇLARINDA

A’dan Z’ye bütün detaylarına sadık kalınmış gerçek otomobil modelleri, HDR teknikleri ve her bir asfalt yarışını gişe rekortmeni bir filme çeviren baş döndürücü görsel ve parçacık efektleri içeren bu hiper gerçekçi arcade yarış oyununa kendini kaptır. Sokaklarda geçen bu otomobil yarışı oyununun çevrimiçi oldukca oyunculu modunda isyancı rakiplerine karşı becerilerini konuştur ve sürüş keyfini yaşa.

🏎️

EN PRESTİJLİ ARABA MODELLERİ

Dünyanın en gerçekten inanılmaz hız makinelerinin 60’tan fazlasını topla. Her bir vasıta, gelmiş geçmiş en cazip Asphalt oyun yelpazesini yaratmak için görselliğe ve yüksek performansa bağlı olarak dikkatle seçildi.

KİŞİSELLEŞTİRME PARMAKLARININ UCUNDA

En uygun otomobil rengi ve materyallerini seçmek için yepyeni otomobil düzenleyiciyi kullan, oyunlar sana uygun olsun. Aklına gelen ne kadar A sınıfı marka var ise sürüş için kişiselleştirilebilir! Lastik, jantlar ve daha pek oldukca ürünün rengini seçerek pistte istediğin görünümü yakalayabilirsin. En iyi otomobil oyunlarından biriyle böylesi bir tecrübe fırsatı kaçırılmaz!

ARCADE EĞLENCESİNE KAPIL

Motor ile nitro şoku yapmak için nitro doldur ve ses duvarını aşacak kadar yüksek bir hız artışına ulaş!
Porsche, W Motors ve öteki efsaneleşmiş markalarla rakiplerine isyancı iyi mi olunurmuş göster. İstediğinde 360° yapmış olup oldukca oyunculu yada suni zeka yarışçı rakiplerini göze çarpan bir halde alt etmek için frene iki kez dokun, asfalt iyi mi eriyor izle!

SOKAK YARIŞLARINDA BİR EFSANE OL

Sokak macerana kariyer modunda başlayıp 60’tan fazla sürem ve 800’den fazla yarış tamamla. Dünya serisi oldukca oyunculu modunda değişik liglerde 1 ila 8 oyuncuya karşı gerçek zamanlı yarışlara katılarak gerçek bir Asphalt efsanesi ol.

İNANILMAZ YARIŞ KONTROLLERİ

Direksiyon hakimiyetini kolaylaştırarak yalnız arcade eğlencesi ve yüksek hız odaklı bir oyun oynamanı elde eden yenilikçi sürüş kontrolü özelliği TouchDrive™’da ustalaş. Bu gerçek yarış oyununda dünyanın dört bir yanından pek oldukca şehrin sokakları seni yarışa çağırıyor!

🌎

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Asphalt serisinde bir ilk olan Kulüp özelliğiyle kafa dengi yarışçı arkadaşlarından oluşan bir çevrimiçi topluluk yaratabilir, oyunlar oynayabilirsin. En iyi asfalt yarışı için hız delisi ve motor tutkunu arkadaşlarınla iş birliği yapmış olup dönüm noktası ödüllerinin kilidini açarak oldukca oyunculu Kulüp skor tablosunda tırman.

Üst düzey otomobil markalarıyla motor gücü yarıştırmayı, turbo ve nitro ile hız yapmayı, yabancı şehirlerde makas atarak otomobil kullanmayı, isyancı ruhuyla süratli sürüş ve driftler yapmayı mümkün kılan oyunları sevenler bu parasız arcade yarışı oyununa bayılacak!

Oyun ASUS ROG Phone 3 ve ROG TwinView Dock 3 için optimize edildi. Yepyeni Asphalt 9 deneyimini keşfet!Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *