Ayrılma haberleriyle gündeme gelmişti! Ece Erken’den yepyeni hamle!

Sunucu Ece Erken, Haziran ayında avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile nikah masasına oturdu. Erken, mutlu haberi toplumsal medya hesabından duyurdu.

Eşi ile nikah fotoğrafını “Herkese selam, biz evlendik… Mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istedik. Başta ailemize sonra dostlarımıza, sevenlere yanımızda olan herkese teşekkür ederiz.” notuyla paylaşan Erken, soyadına ‘Mahmutyazıcıoğlu’nu ekledi.

Bir süredir eşi ile görüntü vermeyen Ece Erken yapmış olduğu hamlelerle kafaları karıştırdı. Meşhur sunucu ilkin Instagram hesabından eşi ile yer almış olduğu fotoğrafları sildi. Sonrasında ise ‘Mahmutyazıcıoğlu’ soyadını profilinden kaldırdı. Erken’in bu hareketi, ‘evlilik bitiyor mu’ sorusunu akıllara getirdi.

Haberlerin peşinden sayfasında aile fotoğrafı paylaşan Ece Erken, mesele yok mesajı vermeye çalışsa da dedikodular devam etti.

Soyadını ekledi

Ece Erken‘den eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yepyeni fotoğraflar 20 gün sonrasında geldi. Evliliğindeki ilk krizi aşan Erken, toplumsal medya hesabında ‘Mahmutyazıcıoğlu’ soyadını tekrardan ekledi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *