AYRILSALAR DA BERABERLER | Magazin Burada İstanbul Turu ve Sıcak Dedikodular. . ► .
., .

Magazinburada.net İstanbul sokaklarında meşhur adları takip etmeye bütün hızıyla devam ediyor. Kameralarımıza kimler yakalanmadı ki… Kimi köpeğini gezdirirken görüntülendi, kimi sevgilisiyle… Kimi yanıt verdi Kimi ise sessizliğini asla bozmadı… İşte bu hafta MedyaCini.net kameralarına yansıyan sadece bir türlü konuşmaya ikna edemediğimiz meşhur adlar…

İlk ilkin meşhur müzisyen Murat Boz çıkıyor karşımıza. Etiler’de bir mekândan ayrılırken kameralarımıza yakalanan müzisyen, soruları yanıtsız bırakırken pandemi sebebiyle konserlerin iptal olmasına ise üzüldüğünü dile getirdi.

Boz’un arkasından aşklarıyla magazin gündemini sallayan Melisa Şenolsun ve Ümit Evirgen çifti bir restorandan çıkarken görüntülendi. Şenolsun, sorulardan adeta kaçarcasına uzaklaştı.

Daha sonrasında Uğur Itimat yansıdı kameralara. Ece Sükan’ın ‘ayrılsak da beraberiz’ söylediği Itimat, tek başına görüntülendi.

Magazinburada.net’ten kaçamayan bir öteki isim ise Zehra Çilinğiroğlu oldu. Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Hanım spor sonrası yakalandı kameralarımıza epey zayıflamış ve fit haliyle…

Kameralarımıza yansıyan bir öteki isim ise İvana Sert. Meşhur modacı yanında sevgilisi Sezer Dermenci ile görüntülendi.

Magazinburada.net muhabirleri hız kesmeden çalışmaya devam etti ve Murat Dalkılıç’ı da görüntüledi. Etiler’de bir mekândan tek başına çıkarken kameralara yansıyan Dalkılıç’ın adı Hande Erçel ilişkisinin arkasından voleybolcu Derya Çayırgan’la anılmıştı. Muhabirlerin Dalkılıç’a Derya Hanım’ı sorması üstüne verdiği tepki ise görülmeye değerdi.

Sokakları karış karış meşhur arayarak tararken Mustafa Ceceli’nin eşi Selin İmer kameralara yansıdı. Bir mekânın önünde köpeğiyle beraber bekleyen Selin Hanım, röportaj isteğimizi kabul etmedi. Kısa bir süre sonrasında da sempatik dostuyla beraber mekâna girdi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde kameralara yansıyan bir öteki isim ise Rock müziğin asi evladı Teoman oldu. Cihangir’de bir mekânda otururken görüntülenen müzisyen, soruları ise reddetti.
Seda Sayan da MedyaCini.net kameralarına yansıyan adlardan oldu. Röportaj taleplerine cevap vermeyen Sayan, gene de söz içinde teknede yaşadığını doğrulamadan geçmedi.

Öte taraftan Mustafa Sandal’ın eski eşi Emina Jahović aracının içinde takıldı objektifimize. Kameralara el sallayan Emina Hanım, el işaretleriyle röportaj vermek istemediğini belli etti.

Geldik İstanbul turumuzun sonuna…. Magazinburada.net radarına yakalanan son isim Yusuf Aktaş şu demek oluyor ki namı öteki Reynmen oldu. Kız arkadaşı Çağla Demir’le trafikte beraber görüntülediğimiz Reynmen, kameralarımıza el sallamayı da dikkatsizlik etmedi sağ olsun…

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#MuratDalkılıç #HandeErçel #MuratBoz

source
#AYRILSALAR #BERABERLER #Magazin #Burada #İstanbul #Turu #Sıcak #Dedikodular

4 Comments
  1. Purnima Shetty Mart 25, 2021 Reply
  2. Elif Murteza Mart 25, 2021 Reply
  3. El Profesor Mart 25, 2021 Reply
  4. Hande Ercel Mart 25, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *