Ayşegül Melisa Doğan, fena yorumu affetmedi! Davalık oldu!

İşte Benim Stilim yarışmasındaki kavgalarıyla adından sıkça söz ettiren Ayşegül Melisa Doğan, yarışma sonrası estetikle bambaşka birine döndü.

Ayşegül Melisa Doğan, “Yanaklarımda dolgu var, bişektomi yok. Dişlerim lamine… Çenede ve gıdıda dolgu var. Düzenli botoks yaptırıyorum. Kaş ve kirpik liftingi yaptırıyorum” itirafında bulunmuş oldu.

Ayşegül Melisa Doğan, yaptırdığı güzel duyu operasyonlar sonrası yepyeni hallerini sık sık paylaşıyor. Bir toplumsal medya kullanıcısı, Doğan’ın estetikli ve estetiksiz fotoğraflarını yayınlayarak “Affedersin ama ş… dönmüşsün” sözleriyle hakaret içeren bir not düştü.

Haber

Bu sözleri gören yarışmacı, savcılığa başvurarak şahsın tespit edilip cezalandırılmasını istedi. Uzlaşma bürosuna yollanan dosyada, Doğan uzlaşmak istemeyince savcılık, hakaret suçundan dava açtı.

“Kötü niyetim yoktu”

23 yaşındaki Ahmet K., Ayşegül Melisa Doğan‘ı tanımadığını söyleyerek “Kötü bir niyetim yoktu. Ayşegül’ün önceki halini görüp yeni haline sitemimi o anki heyecanla yaptım. Yaptığımın hakaret olduğunu düşünmedim. Özür dilerim” dedi.

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi‘nde görülen davada, suçunu kabul eden Ahmet K. 65 gün para cezasına çarptırıldı.

HaberHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *