Babası Jamie Spears’ın, Britney Spears’ın odasına gizli saklı kamera yerleştirdiği ortaya çıktı

ABD’li Meşhur müzisyen Britney Spears’ın babasıyla olan anlaşmazlığı devam ederken, Amerikan basını dikkat çekici bir iddiayı gündeme getirdi.

ABD’nin fazlaca okunan gazeteletinden New York Times’ın hazırladığı “Controlling Britney Spears” (Britney Spears’ı Denetim Etmek) adlı belgeselde konuşan bazı kaynaklar Spears’ın babası Jamie’nin akıllara durgunluk veren önlemler aldığını aktardı.

Bir süre öncesine kadar yasal vasisi olarak atanan ve Meşhur şarkıcının yaşamını baskılayan babası Jamie Spears’ın 39 yaşındaki Britney Spears’ın yatak odasına gizlice kamera ve mikrofon yerleştirdiği ortaya çıktı. Spears’ın yanında eskiden çalışan Alex Vlasov adlı uzman, “Şarkıcı ile çocukları ve erkek arkadaşları arasındaki görüşmeler kaydediliyor ve Jamie Spears’a gönderiliyordu” dedi.

Spears’ın ek olarak telefonla yapmış olduğu mesajlaşmalar, görüntülü konuşmalar, çekmiş olduğu fotoğraflar ve kullandığı web sitelerinin de kaydedilerek Jamie Spears’a göndermiş olduğu açıklandı.

Black Box Security adlı bir güvenlik şirketinde çalışan ve kanıtları yetkililerle paylaşan Vlasov, “Yaşananlar bana bu kişinin hapiste olduğu izlenimini verdi. 2016 yılında patronlarım bana bir USB verdi ve bundaki kayıtları silmemi istedi. Burada Spears’ın 180 saatlik konuşmaları ve kayıtları vardı. Ben bunun bir kopyasını yaptım çünkü kanıtların silinmesini istemedim” dedi.

2008 senesinde Spears’ın sinir krizi geçirmesi sonrasında ABD mahkemesi Meşhur şarkıcının babasını yasal vasisi olarak atamıştı. O günden beri baba Spears, kızının 60 milyon dolarlık malvarlığını ve hususi yaşamını denetim altına almıştı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *