Bade İşçil’in dinlence eğlencesi – Magazin Mahallesi Magazin

Oyuncu Bade İşçil, 2013 senesinde dünyaevine girip 2016’da boşandığı iş insanı Malkoç Sualp ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Azur ile Bodrum tatiline devam ediyor.          

Milliyet’ten Ali Keser’in haberine bakılırsa, son olarak Gündoğan‘daki bir otelde oğlu ile beraber objektiflere takılan güzel oyuncu, çocuklar şeklinde eğlendi. O anlamış olur kameralara bu şekilde yansıdı.

Oğlunu kırmadı

Oğlu suda oynarken dostlarıyla söyleşi edip güneşlenen İşçil, öğleden sonrasında ise Azur’un isteklerini kırmayarak su sporlarına gitti.

Masters adlı su aletine binen İşçil, heyecanlı anlamış olur yaşadı. Tekne hız yaptıkça çarpan dalgalar karşısında çığlıklar atan güzel oyuncu, iskeledeki arkadaşlarına da zafer işareti yapmış oldu.

“Genç kız gibi”

37 yaşındaki bir çocuk anası Bade İşçil‘in plajdaki hallerini görenler, “Asla yaşlanmıyor, genç kız gibi” yorumlarda bulunmuş oldu.

Öte taraftan geçtiğimiz günlerde Yalıkavak‘ta görüntülenen İşçil, formda görüntüsüyle dikkatleri üstüne çekmeyi başarmıştı.

İskeleden çivileme diye tabir edilen şekilde suya atlayıp, çocuklar şeklinde eğlenen güzel oyuncu, sonrasında güneşlenmişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *