Bahar Candan, açıklamasıyla şoke etti! ‘Beni tahrik eden şey…’

İşte Benim Stilim yarışmasından sonrasında tanınan ve Instagram‘da binlerce kişinin takip etmiş olduğu toplumsal medyada fenomeni Bahar Candan katılmış olduğu bir tv programında samimi açıklamalarda bulunmuş oldu.

“Beni eleştirmeyin”

tv100’de yer edinen habere gore, ‘Oldukca para kazanıyor musun?’ sorusunu yanıtlayan Candan, “Bana hiçbir şey yetmiyor. Elon Musk ile çıksak, ‘Biz niye Mars’ta değiliz’ derim. Bana yetmiyor arkadaşlar. Bence siz benim yerimde olsanız, benim gibi olursunuz. Beni eleştirmeyin, beni sevin, beni Ünlü edin” cevabıyla dikkat çekti.

“Kendi fetişlerimizi bulmalıyız”

Dikkatlerin üstünde toplanmasından mutlu bulunduğunu söyleyen Candan, “Normal hayatımda hiçbir şey yapmıyorum, uzanıyorum, düşünmüyorum bile. Beni birilerinin izlemesi tahrik ediyor. Birisi bana bakmalı. Mesleklerimizi seçerken kendi fetişlerimizi bulmalıyız. Sizinki teknoloji olabilir, bütün hayatlarını bu şekilde kazananlar var. Benimki de televizyon. İlgi bağımlılığı olan kişileri araştırdığımızda çocukluk travmaları olabiliyor. Benim çocukluk hayatım pürüzsüzdü. Ebeveynlerim izleyecek onların haklarını yiyemem.” dedi.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *