Balık burcundaki Yepyeni Ay’da bizleri neler bekliyor? Dr. Astrolog Şenay Devi yorumladı!

İşte Dr. Astrolog Şenay Devi’nin Balık burcunda gerçekleşecek Yepyeni Ay yorumu:

Geçen ay, her birimizi zorlayan Kova Yepyeni Ayı’ndan sonrasında Balık Yepyeni Ayı gökyüzünün yeryüzüne insanlığa armağanı. Aslına bakarsak yapması gerekeni meydana getiren bir Yepyeni Ay’a haiz olmak diyebiliriz. Zihinlerinizde mükemmel şeyler tezahür ettirin, güzel başlangıçlar başlatın ve kalbinizi sonsuz evrensel sevgiye açın!

Peki, Balık burcundaki bu Yepyeni Ay ile hakikaten ne şeklinde bir değişim görmeyi bekleyebilirsiniz?

Su burçlarının sonuncusu (ve burçların sonuncusu) olarak Balık, değişkenlik getirir. Su, enerjisinin akmış olduğu, uyarlanabildiği, değişmiş olduğu anlamına gelir.

Su biçim değiştirir. Ulaşabildiği en derin derinliklere inecek bir enerji ruhlarımız ve kalplerimiz zihnimiz için,  Bu biçim değiştiren enerji, yürekli ve dinamik olma zamanı. 

Balık Yepyeni Ayı iyi hissettiren bir enerjidir. Bu  verimli bir zamandır, ay döngüsünün ortaya çıkan başlangıcıdır ve hakikaten etrafta koşuşturmaca, Enerji harcama yada merkezde olma sahneyi alma ve kalabalık için performans gösterme zamanı değildir.

Belirsizlikler sonlanıyor. Kararlar alıp dönüşeceğimiz enerjiler bizleri kucaklıyor.Ataerkillik, bizi, tanımlanmış hedeflerin ve başarıya giden net bir yolun lüzumlu olduğuna inanmaya yönlendirecek ve bunu başara  bilmemiz için bizleri destekleyecek. 

Ancak ilkin…

Bütün bu Yepyeni Ay enerjisini en iyi şekilde değerlendirmenin 3 yolunu sizinle paylaşmak isterim rüyalarınız hayal ve amaçlarınız gerçekleşsin istiyorsanız artık size hizmet etmeyen her şeyi bırakmanız gerekir.

Söylemesi yapmaktan daha kolay, değil mi ?

1. Hayal etmeye cesaret edin

Güneş ve Ay 23º’de birleşir. Sonrasında, Balık burcunun yönetici gezegeni Neptün, şu anda 20º’de, Venüs’ün balık burcunun 19º’sinde birleşip durağan(durgun) rotasını yapıyor.

Balık enerjisinin bu perdesi, kalbin ve zihnin yaratıcı,  mavi sema kısımlarını uyandırmaya hizmet eder. Ve Neptün’ün fazlaca yakın olmasıyla , Balık burcu özelliklerinin maksimum seviyeye yükseltilmesini bekleyebilirsiniz. Empati, yaratıcılık, sezgi ve evet  rüyalar – hepsi her zamankinden daha yoğun olacak.

Rüyalar büyür, derinleşir bizlere rehberlik eder. 

Şimdi kendinizi dizginlemenin ve “nasıl” ları anlamanın zamanı değil. Balık bunu umursamıyor, . Bu enerji sınırsız ve hoşgörülüdür. Kalbinizin ritmine talep amaç ve dileklerinize odaklanma zamanı. 

2. Romantizme derinlemesine bakış

Venüs, balık burcunun 19 derecesinde iken, yepyeni bir duyarlı duygu ve samimi hisler hissetmeyi bekleyebilirsiniz . Bu, sevdiğiniz insanlara karşı hakikaten açık ve savunmasız olabileceğiniz zamandır bu ister sevgiliniz, arkadaşlarınız, aileniz yada KENDİNİZ olsun. SEVİN SEVMEK CESARET SEVMEK EMEK SEVMEK YÜREK İSTER. Şimdi korkuları alt edip sevme VAKTİDİR! 

Çiçekler satın alın, şiirler yazın, pozitif yönde şeyler paylaşın, Sevginizi ifade edin kendinize sersemlemiş ve çocuksu hissetmekte içinizde ki çocuğun varlığını kabullenmeye izin verin. Sevmekten Sevginizi ifade etmekten utanmayın!

Ve EVET – kendinize bütün bu yollarla da sevgi izah edebilirsiniz (ve göstermelisiniz).

3. Başlamaktan korkmayın!

Bu Yepyeni Ay, kuvvetli aksiyon için bütün enerjisini yansıtıyor.

Düşünceler toplanıyor. Gelecek var olmak için hayal ediliyor… Öyleyse izin verin! Teşvik edin! Yaşamın getireceği güzelliklere huzura başarıya aşka  zihninizi ve kalbinizi açın.

Gücünün  farkına var. Doğru, sen evrensin ve evren sensin. Bu yüzden içinizde güç, enerji, ışık ve sonsuz bilgeliğe sahipsiniz. Buraya kendi hikayenizin ustası olmaya geldiniz. İlk adım bunu kabul etmektir. İnanıyorum. Ve ona haiz olmak isterim. 

Ne istediğinizi kristal netliğinde ele alın . Ve burada fazlaca spesifik konuşuyorum. Bu “Zengin olmak istiyorum” Mutlu olmak isterim, Sevmek Sevilmek isterim. Sıhhatli olmak isterim şeklinde net cümleler ile niyetlerinizi belirleyin. 

Evrenle ilgili niyetlerinizi belirtin. Her insanın bunu yapmasının değişik bir yolu vardır. Bazıları bu tarz şeyleri yazmayı tercih ediyor, bazıları yüksek sesle seslendirmeyi tercih ediyor, hatta bazıları ikisini birden yapıyor. Iyi mi yaptığın mühim değil , bunu yaparken iyi mi hissettiğin mühim olan. Niyetinizi mutlak bir itimat ve cesaretle ifade etmelisiniz. Asla kuşku yada güvensizliğe izin vermememlisiniz. 

BUNU YAPIN. Şimdi, tezahürünüzün  niyet ve isteklerinizin sizi iyi mi enerjisel olarak somutlaştırdığını deneyimleyin. Bu arzuyu tezahür ettirdikten sonrasında iyi mi hissedecek, hareket edecek, konuşacak ve yürüyeceksiniz? Derhal bu şekilde hissetmeye, hareket etmeye, konuşmaya ve yürümeye başlayın!

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun…Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *