Batuhan Mutlugil ile Leyla Mutlugil boşanıyor

Duman grubu üyelerinden Batuhan Mutlugil ile Leyla Alfasa, 2016 senesinde Bodrum’da yakın arkadaşlarının katılmış olduğu nikâh töreniyle evliliğe ilk adımını atmıştı.

Çiftin mutluluğu 5 yıl sürdü. 2 buçuk ay ilkin eşiyle beraber yaşadıkları evden ayrılan Meşhur müzisyen, 8 Nisan’da da şiddetli geçimsizlik sebebiyle boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Özgürlük’te yer edinen habere nazaran, Batuhan Mutlugil’in Fransız eski sevgilisi Diane Tydigad’den Batu Lucas isminde bir oğlu, eşi Leyla Alfasa’nın ise ilk evliliğinden Francesco isminde bir oğlu var.

Rezil insanoğlu

Leyla Mutlugil’in adı daha ilkin Kaan Tangöze’nin eşi Kıvılcım Ural ile toplumsal medya üstünden yapmış olduğu atışma ile anılmıştı.

Seçkin Piriler ile yakın arkadaşlığı malum Leyla Mutlugil, Kaan Tangöze ile nikâh masasına oturmuş olduğu gün de Kıvılcım Ural’ı toplumsal medyadan topa tutmuş ve şu şekilde demişti:

“Biz de evlendik, bir kamera yoktu. Bir gazeteciye haber verilmedi. Karnı ağzında artık; magazinlere poz veriyorlar. Ben hayatımda bu kadar rezil insanlar görmedim. Bir insanın her şeyi mi ucuz olur! Elemanların düğününe tabii gitmiyoruz. Çünkü mutluluklarını paylaşmıyoruz. Görünen köy kılavuz istemez herhalde.”

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *