Belma Dönertaş’a 4. Altın Kalite Ödülleri’nde ‘Senenin En İyi Hanım Doğum Uzmanı’ ödülü

Altın Kalite Ödül Töreni gecesinde Magazin dünyası yanında iş dünyası ve başarıyı işinde elde etmiş kişilere ödül verilirken hastalarıyla kurduğu yazışma ile dikkat çeken Op. Dr. Belma Dönertaş, ‘Altın Kalite Ödülü’ne layık görüldü. Törenin en ilgi çeken ödülü ise Hanım Doğum Uzmanı Op. Dr. Belma Dönertaş’a verildi.

Yapmış olduğu emek harcamalar, hamilelik sürecinde beslenme şekilleri ve sıhhatli hamilelik süreci aleyhinde hastalarıyla iletişimi dikkat çeken Op. Dr. Belma Dönertaş, “Ne iş yaparsanız yapın iletişim mesleğinizdeki en önemli gücünüzdür, anlamak ve anlatmak başarıya taşır, teşhis koymanın en önemli adımı da anlamak” dedi.

4. Altın Kalite Ödülleri’nde “Yılın En İyi Kadın Doğum Uzmanı” olarak Op. Dr. Belma Dönertaş ödülünü Şenol İpek‘in Hasret Yıldız‘ın ellerinden aldı.

İletişim danışmanı Özgür Aras da ödülünü alırken geceye Gökçe KırgızYılmaz Taner çifti katılırken Gökçe Kırgız ödülünü aldı.

Yağız, Ayça, Yılmaz Morgül, Ersan Er, Murat Övüç benzer biçimde sanatçılar sahnede şarkı söylemiş oldu ödüllerini aldı. Organizatör Hülya Yanıkdağ’da gece de güzelliği ile göz kamaştırdı.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *