BEN DAHA ÖNCE GEÇİRMİŞTİM | Aleyna Tilki Hangi Dünya Starı ile Şarkı Meydana getirecek?Acun Ilıcalı’nın Exxen adlı dijital platformuna çekmiş olduğu dizi setinde rol arkadaşı Cemal Can Canseven’in koronavirüse yakalanması sebebiyle çekimlere ara veren Aleyna Tilki, oluşan boşlukta İngilizce hazırladığı şarkısına klip çekti.

Nişantaşı’nda MedyaCini.net kameralarına izahat icra eden Aleyna Tilki, “İhtiyaçlarım var onun için buradayım. Sete ara verdik. Ben de bu arada İngilizce şarkımın klip çekimlerini tamamladım. Sette Cemal Can ile birlikte yönetmenimiz de koronavirüse yakalandı ama hafif semptomlarla atlatıyorlar, ben de daha önce zaten koronavirüs geçirmiştim” dedi.

Toplumsal medyada yapmış olduğu paylaşımda dünyaca meşhur müzisyen Yakarma Lipa’yı etiketleyen Aleyna Tilki, sürpriz bir projenin sinyalini verdi.

‘Şimdilik detay vermek istemiyorum’ diyen genç popçu, İngilizce şarkısı yayına çıktığında ihtiyaç duyulan açıklamayı yapacağını söylemiş oldu.

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin hayatına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#AleynaTilki #DuaLipa #Magazin

source
#BEN #DAHA #ÖNCE #GEÇİRMİŞTİM #Aleyna #Tilki #Hangi #Dünya #Starı #ile #Şarkı #Meydana getirecek

9 Comments
  1. xədicə paşazadə Mayıs 9, 2021 Reply
  2. Seval Doruk Mayıs 9, 2021 Reply
  3. Aytən Şamxalzadə Mayıs 9, 2021 Reply
  4. Liva Nur Kulluk Mayıs 9, 2021 Reply
  5. elif ve zeynep Mayıs 9, 2021 Reply
  6. Femi Angelov Mayıs 9, 2021 Reply
  7. Mutalib Meherremov Mayıs 9, 2021 Reply
  8. Hayvanların Dostu Mayıs 9, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *