BENİ KENDİLERİNDEN SOĞUTTULAR | Onur Büyüktopçu Artık Gülünç Olmak İstemiyorYemekteyiz programındaki sunumuyla Türkiye’de geniş bir fanatik kitlesine ulaşan Onur Büyüktopçu, uzun süreden beri kapanmış olduğu karantinadan ilk kez çıktı. Koronavirüs sebebiyle uzun süreden beri evinden dışarı çıkmayan Büyüktopçu’nun karantina sürecinde oldukça kilo almış olduğu gözlendi.

Almış olduğu kilolar sebebiyle kısa sürede spora başladığını açıklayan Onur Büyüktopçu, kalp damar sağlığını korumak için sporun koşul bulunduğunu söylemiş oldu.

Uzun seneler tiyatro dahil olmak suretiyle setlerde değişik görevleri yürüten Büyüktopçu, ‘Ekran önünde olmak mı zor yoksa kamera arkasında mı?’ sorusuna yanıt verdi ve şöyleki konuştu: “Ekranın arkasında olmak, oyuncularla uğraşmak gerçekten zor bir iş çünkü çok kaprisliler. Bir dönem cast işleriyle uğraştım inanın o dönem oyunculardan soğudum.”

Kiralık Aşk dizisinde Koray Sargın karakteriyle başarıya ulaşmış bir performans ortaya koyan oyuncu, ekrana dönmek istediğini de deklare etti. Setleri özlediğini söyleyen Onur Büyüktopçu, “Bakın Ezgi Mola, Demet Akbağ gibi isimler komedi rollerin oyuncusu olarak ön plana çıktılar ama şimdi biri Masumlar Apartmanı dizisinde biri de Akrep dizisinde oldukça başarılı işler çıkarıyorlar. Ben de dram oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Yemekteyiz ve Gelinim Mutfakta şeklinde yarışmaları sunarken yerine Seda Sayan’ın gelmesi mevzusu sorulan Büyüktopçu, yaşananların organik bulunduğunu altını çizdi: “Televizyonda herkesin bir süresi var, biri gider birisi gelir yani bunlar doğal şeyler. Ben Seda Sayan’ı severim o da beni sever. Seda Sayan yıllardır bu piyasanın içinde olan bir isim. Kaprisli biri olacağını sanmıyorum eğer öyle olsaydı mutlaka bir yerde falso verir ve biterdi.”

. . ► .
., .

. ► https://www.MedyaCini.net/
. ► https://www.feysbuk.com/medyacini/
. ► .
. ► .

.
Magazin ► .
Hususi Röportaj ► .
Gündem ► .
Sıhhat ve Rejim► .
Moda ► .

Magazin yaşamına dair son dakika detayları, hiçbir yerde olmayan görüntüler, gündeme damga vuracak hususi röportajlar ve ünlülerin hayatına dair bütün bilmek istedikleriniz Magazin Burada’da!

#OnurBüyüktopçu #SedaSayan #Magazin

source
#BENİ #KENDİLERİNDEN #SOĞUTTULAR #Onur #Büyüktopçu #Artık #Gülünç #Olmak #İstemiyor

14 Comments
 1. Tukezban Huseynova Ağustos 13, 2021 Reply
 2. Hülya Topsakal Ağustos 13, 2021 Reply
 3. Dilek Bayram Ağustos 13, 2021 Reply
 4. KENAN GÜNDOĞDU Ağustos 13, 2021 Reply
 5. Emine De Ağustos 13, 2021 Reply
 6. Carolina Sierra Herrera Ağustos 13, 2021 Reply
 7. belma caglar Ağustos 13, 2021 Reply
 8. Duygu Ağustos 13, 2021 Reply
 9. Çiçək İsmayılova Ağustos 13, 2021 Reply
 10. Ayşe Ağustos 13, 2021 Reply
 11. selin Aydin Ağustos 13, 2021 Reply
 12. son bahar 13 Ağustos 13, 2021 Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *