Bensu Soral ile Hakan Baş barıştı

Oyuncu Bensu Soral ile iş insanı Hakan Baş, 4 yıl ilkin görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti. Sadece Meşhur çift, son dönemde evliliklerindeki sorunları atlatmaya çalışıyordu.

“Hassasiyet bir süreçteyiz”

Geçtiğimiz günlerde “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” diyen çiftten Hakan Baş, “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık bir aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru. Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Hassasiyet rica ediyoruz” açıklamasını yapmıştı.

Krizi atlattılar

Soral ve Baş aralarındaki buzları eritti. Çift, yepyeni yılı Paris’te karşıladı. İkili beraber yer aldıkları fotoğrafları toplumsal medya hesaplarından paylaşarak ilişkilerine tekrardan talih verdiklerini duyurdu.


Neler olmuştu?

Bensu Soral ile Hakan Baş‘ın uzun süredir yan yana görüntülenmemesi ve toplumsal medya hesaplarından beraber paylaşımda bulunmaması ayrılık dedikodularını bununla beraber getirmişti.

“Bebek krizi”

Peşinden Meşhur çiftin aralarında ‘bebek krizi’ çıkmış olduğu iddia edildi. Söylentilere gore; Baba olmak isteyen Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı.

Sadece kariyerine öncelik veren oyuncu, “Benim için henüz erken, daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır” yanıtını verdi.

‘Mina Ceran ile yakınlaşma’ iddiası

Hakan Baş‘ın ek olarak Emirgan’daki bir mekanda toplumsal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi ayrılık söylentilerini bir kez daha gündeme getirdi.

“Evliliğimiz hassas bir süreçte”

‘Üçüncü şahıs’ iddialarının peşinden çiftten ortak izahat geldi. Soral ve Baş, “Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

“Çocuk istiyoruz ama şu an işlerime odaklandım”

Bensu Soral, geçtiğimiz yıl gazetecilerin, “Anne olmayı istiyor musunuz?” sorusuna, “Eşim Hakan’la bir çocuk çok istiyoruz ama her şeyin bir vakti, zamanı var. Şu an işlerime odaklandım” yanıtını vermişti.Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *