Berdan Mardini ile Fatoş Mardini boşandı 

Berdan Mardini’nin avukatı Nezir Burak Beliktay, türkücünün eşiyle olan evliliği üstüne çıkan haberlerin arkasından yazılı izahat yapmış oldu.

“Müvekkilimiz Berdan Mardini’nin boşanma süreci ile ilgili bir kısım ulusal basın ve haber ajanslarında yapılan haberlere ilişkin kamuoyuna açıklama yapma zarureti hasıl olmuştur” denilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Taraflar içinde evliliklerinin başlangıcında bulunan duygu ve fikir birliği zaman içinde yerini fikri çatışmaya bırakmış olup şiddetli geçimsizlik halinin doğması sebebiyle ortak yaşam her iki taraf açısından da çekilemez hale gelmiştir.

Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebiyle taraflar ayrılma sonucu almışlardır. Taraflar boşanmanın mali ve sair neticeleri ile velayetin babada kalması hususlarında mutabık kalmış olarak anlaşmalı ayrılma yöntemiyle 29 Mart 2021 tarihinde evliliklerini sonlandırmışlardır.

Bu süreçte müvekkilimiz aleyhinde toplumsal medya ve basın organlarında hakaret ve iftirada bulunan kişilerle ilgili yasal haklarımızı kullanacağımızı mühim bildiririz.”

 Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *