Bergüzar Korel ile eşi Halit Ergenç’ten takdire şayan hareket!

Bergüzar Korel ile eşi Halit Ergenç çifti, yepyeni doğan bebekleri için armağan istemediklerini dile getirdi.

Yepyeni bebekleri Han’ı kucaklayan Meşhur çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, armağan yerine dostlarından bağış talep etti. Çiftin yakın dostları da hayır kurumlarına bağış yaparak çiftin isteğini geri çevirmedi. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç fanları duruma kayıtsız kalmadı. Fan grupları toplanarak Meşhur çiftin yepyeni bebeği için Afrika’da, su kuyusu olmayan bir köyde su kuyusu açtırmak için kampanya başlattı.

ÜNLÜLER AKIN ETTİ!

Meşhur oyuncu Bergüzar Korel, Bayanlar Günü’nde fanatiklerine sürprizi verdi. İkinci kez doğum meydana getiren Korel’i yakın dostları yalnız bırakmadı.  Çift , 3.5 kilo 51 santimetre boyundaki  adam bebeğine “Han“ adını verdi. 

Ezgi Mola, Özgür Ozan, Şükran Ovalı ve Caner Erkin, hastaneye gelip bebeği ziyaret ettiler. Ovalı ziyareti aleyhinde, “Duygusal anlar yaşadık. Hastaneye hep bu şeylerden dolayı gelelim inşAllah. Halit de Bergüzar da çok heyecanlı.” açıklamasında bulunmuş oldu.

SÜRPRİZİM VAR DEMİŞTİ!

Meşhur oyuncu Bergüzar Korel, toplumsal medya hesabından “Tatlı mı tatlı, doğal mı doğal, mis gibi bir sürprizim var” şeklinde paylaşmış olduğu notuyla merak uyandırdı.

İnstagram hesabının hikayesine video paylaşan oyuncu,”Size bir sürprizim var.Benim için de fazlaca ani oldu. Ancak ben içinde olduğum için fazlaca mutluyum. Oldukça azca kaldı, fazlaca güzel bir sürpriz” şeklinde not düştü.

KENDİNİ PİŞİYE BENZETTİ!

Bir adam bebek bekleyen başarıya ulaşmış oyuncu Bergüzar Korel, hamilelik süresince toplumsal medyadan uzak kalamıyor. Takipçileriyle hamile fotoğrafını paylaşan oyuncu, kendini tiye almayı dikkatsizlik etmedi.

Paylaşımının altına “Her geçen gün daha çok bir pişiye benziyorsun sevgili Bergüzar..”şeklinde not düştü.

ÜNLÜ ÇİFT AVM’DE GÖRÜNTÜLENDİ!

İkinci kez ebeveyn olmaya hazırlanan Meşhur çift Alışveriş merkez’de objektiflere yakalandı. Magazincilerin bebeğinize isim düşündünüz mü sorusuna cevap gecikmedi.

Meşhur çift, “İnanın henüz bir isim bulamadık. Hatta bugün bile konusu geçti. Ama şu anda karar aldığımız bir isim yok” yanıtını verdi.

ÜNLÜ ÇİFT NİŞANTAŞI’NDA GÖRÜNTÜLENDİ!

Bergüzar Korel ve eşi Halit Ergenç, Nişantaşı’nda görüntülendi. Meşhur oyuncu Korel’e yepyeni doğum yapmış olduğu bebeğine 150 bin TL değerinde ayrı bir bebek odası satın alınıp alınmadığı soruldu. Korel, söylentilere verdiği cevap ile akıllardaki sual işaretlerine açıklık getirdi.

Korel, “Ali’nin odası aynen duruyor. İkinci bebeğimiz ağabeyinin hazır olan odasında kalacak” açıklamasında bulunarak söylentilere noktayı koydu.

KOREL’DEN TAKİPÇİLERİNE DUYURU!

İkinci kez hamilelik yaşayan Meşhur oyuncu Bergüzar Korel, tiyatro oyunlarına devam ediyor olmanın heyecanını yaşıyordu. Son zamanlarda sıhhat sorunları sebebiyle tek kişilik tiyatro oyunu olan Kızlar ve Oğlanlar iptal olması toplumsal medyada yankı uyandırdı. Bu durumun üstüne Meşhur oyuncu Korel, takipçilerine bir açıklamada bulunmuş oldu.

Korel,”Oldukça sevmiş olarak oynadığım, seneler sonrasında koşarak beni sahneye götürmüş olan duygularla dolu ‘Kızlar ve Oğlanlar oyunumuzun iptal bulunduğunu üzülerek bildirmek isterim….”

“Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında, her hamilelik sürecindeki anne adayını korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı….”

“Oyunumuzun yeni sezonu için yaptığımız ilk provasında, her hamilelik sürecindeki anne adayını korkutacak ve gebelik sürecine tehdit ve tehlike oluşturacak bir durum yaşanması sebebiyle yapılan tetkikler sonucunda doktorum tarafından sahneye çıkışım yasaklandı” açıklamasında bulunmuş oldu.

Gundemtube.com haber platformu ile güncel ve yeniliklerden haberdar ol! Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *