Bergüzar Korel, üçüncü kez anne oluyor

Oyuncu Bergüzar Korel, üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor.

Koral, müjdeyi toplumsal medya hesabı Instagram‘dan verdi.

Üçüncü kez anne olacağını açıklayan oyuncu, bu yüzden yepyeni projesi ‘Kanlı Yayın’ dizisinden ayrıldığını duyurdu.

İşte Bergüzar Korel’in o izahı:

“Ekranlardan uzak kaldığım 3 senenin peşinden, beni oldukca heyecanlandıran. Kreatif tarafında olduğum ve aylardır oldukca kıymetli bir ekiple hazırlandığımız “Kanlı Gösterim‘ adlı dizimiz için sele çıkmaya hazırlanırken ailecek de bizi oldukca şaşırtan bir sürpriz ile karşılaşarak hamile olduğumu öğrendim.

Hamile olmam projeye devam etmeme engel değilken. Artan vakalar yüzünden çekimlerimizi ileri bir tarihe attığımızda maalesef fizyolojik değişimim karaktere ve projemize uygun olmayacağı için aylardır üstüne çalıştığımız işimizi erteleme sonucu almak zorunda kaldık. 

Bir taraftan küçük bebeğimiz bir taraftan oldukca kıymetli insanoğlu ile büyük bir emek vererek üstüne çalıştığımız bu projeye veda etmek… Benim için asla kolay değil… 

Bütün bu süreçte mükemmel insanlarla çalıştım. Yönetmenimiz Can Ulkay, senaristimiz Selim Erkul, yapımcımız Ahmet Kayımtu ve Julia Berköz, yapım şirketimiz Saran Studios ve Exxen ailesi… Oldukca şey öğrendiğim ve mükemmel bir yaratım süreci geçirdiğim bütün ekip dostlarım hepinize oldukca teşekkür ederim. 

Dileğim sıhhatli günlerde yeniden kesişsin yollarımız.”Haber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *