Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu barıştı mı?

2012’de Best Model birincisi olduktan sonrasında oyunculuğa adım atan Berk Atan ile Selin Yağcıoğlu ile alakalı aşk söylentileri doğru çıkmıştı. Çift, geçtiğimiz aylarda toplumsal medya hesabından yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini duyuru etmişti.

Yaz sezonunu Çeşme‘de geçiren çiftten Atan, sevgilisine evlenme teklifi etmiş, ‘Evet’ yanıtını veren Selin Yağcıoğlu da tektaşını parmağına takmıştı.

“Ayrıldık”

Sadece çiftten geçtiğimiz hafta ayrılık haberi gelmişti. Berk Atan ve Selin Yağcıoğlu, toplumsal medya hesaplarından yaptıkları izahat ile aşklarını noktaladıklarını duyurmuştu.

Bir çocuk anası Yağcıoğlu, “Berk Atan ile ilişkimizi karşılıklı konuşarak bitirmiş bulunuyoruz. Kendisine hayatta sağlık ve mutluluk dilerim” ifadelerini kullanırken; Berk Atan ise, “Selin ile ilişkimizi konuşarak sonlandırdık” mesajını yayınlamıştı.

“Sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin”

Ayrılığın peşinden Yağcıoğlu, Instagram’dan kızının doğum gününü kutladı. Atan ise Su ile beraber poz veren Selin Yağcıoğlu’nun gönderisine kayıtsız kalmadı.

Yağcıoğlu’na seslenen Meşhur oyuncu, “Selin sen dünyanın en güçlü kadınlarından birisin. Su çok şanslı, senin gibi bir anneye sahip olduğu için. Senin için her şey bir yana, Su bir yana. Bunu en iyi ben biliyorum.” yorumunda bulunmuş oldu.

Barıştılar mı?

Yağcıoğlu ise Atan’a, “Çok duygulandım, teşekkür ederim.” şeklinde cevap verdi. Çiftin bu diyalogu “Barıştılar mı?” sorusunu akıllara getirirken, hemen hemen mevzuyla ilgili izahat yapmayan ikilinin toplumsal medyada birbirlerini takip etmediği görüldü.

Berk Atan Selin YağcıoğluHaber Kaynağı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *